Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Державний прапор – це наша честь і наша слава

5.jpg

Тернистим був шлях України до державності, до своїх символів, серед яких прапор – найбільша святиня. Мрія українців про незалежну Державу збулася в 1991 році, а 28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову про Державний прапор України, яким визначила його сучасний вигляд.
Саме свято було встановлено 23 серпня 2004 року, згідно з Указом Президента України Л. Кучми «Про День Державного Прапора України» № 987/2004, на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Урочистості, присвячені цьому дню, відбулися на площі біля районного Будинку культури. В цей святковий день право підняти прапор України було надано військовому комісару відділення Кам’янсько-Дніпровського районного військкомату, учаснику антитерористичної операції Володимиру Володимировичу Богачову та Микиті Богачову. Під гімн України та схвильовані погляди присутніх вони підняли Держаний прапор України.
З вітальними словами до присутніх звернулися голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Андрійович Олененко та голова районної державної адміністрації Валерій Валентинович Свєшніков.
Зокрема Геннадій Олененко відмітив:
- Україна відзначає його в переддень Дня Незалежності, і ці свята нерозривно пов’язані. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну. З любов‘ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг.
Український національно-державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та со-ціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Зі святом вас! Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України!
- В усі часи у всіх країнах державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь, - підкреслив Валерій Свєшніков. - Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під жовто-блакитним стягом наш народ ще з часів Київської Держави йшов до проголошення самостійної України.
Державний прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава. Тож нехай він надихає вас у нелегкій, але почесній справі розбудови нашої країни! Нехай своєю багатовіковою історією підтримує у повсякденні та надає впевненість у найкращому майбутньому України. З Днем Державного прапору! Щастя вам, стабільності, добробуту та наснаги! Зі святом!
За сумлінну працю, вагомі професійні досягнення, за ініціативу і творчість у роботі, та з нагоди відзначення Дня Державного прапора України, грамотою районної державної адміністрації та районної ради під час урочистостей були нагороджені: Наталія Володимирівна Васенко, Валентина Олександрівна Дунаєва, Наталія Олександрівна Панасенко, Ольга Олексіївна Панченко,
З урочистою промовою до присутніх звернувся військовий комісар Володимир Володимирович Богачов:
- Вітаю всіх громадян з Днем Державного прапора України!
У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію. За відносно невеликий період становлення України, Державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося. Динамічний розвиток економіки, зростання оборонного потенціалу, твердість і впевненість у міжнародній політиці, істотне підвищення якості життя та добробуту громадян - все це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.
З нагоди свята він нагородив відзнакою начальника генерального штабу, головнокомандуючого збройних сил України медаллю «Учасник АТО» бійців, які своїм тілом захищали Державний прапор та нашу країну: майора Кобу Сергія Віталійовича, Дехтяр Юрія Анатолійовича, Нікіфорова Сергія Володимировича, Безсилен Олексія Вікторовича, Оверко Андрія Вікторовича, Шоботова Олексія Володимировича, Олейника Анатолія Геннадійовича, Суханова Олександра Олександровича.
Наприкінці свята настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Олег Чиквашвілі привітав присутніх.
Віра Андрусенко
Фото Валерій Живогляд