Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Стадіон придбав ім’я Андрія Скрипника

3.jpg

20 серпня 2016 року, на стадіоні села Водяне відбулася історична подія. Спортивній арені було надано ім’я легендарного (не побоюсь цього слова) водянського футболіста Андрія Івановича Скрипника. В цей же день відбувався футбольний турнір пам’яті колишньго директора радгоспу «Водяне» Григорія Миколайовича Зубка.
Рада футболістів-ветеранів ще рік тому, коли пішов з життя Андрій Іванович, звернулась до депутатів сільської ради, про надання місцевому стадіону імені А.І. Скрипника. З боку депутатів і сільського голови Сергія Вікторовича Єрмакова була надана схвальна резолюція.
Мабуть, немає у селі такої людини, яка б не знала Андрія Івановича, який більше двох десятиліть віддав аматорському футболу в селі. Він був і спорторгом, і тренером, приймав участь, безпосередньо, в будівництві цього стадіону, а будучі беззмінним капітаном команди села Водяне, неодноразово ставав чемпіоном району. Двічі його команда здобувала золоті медалі першості області, двічі команда, під його керівництвом, грала на першість України серед сільських колективів в загальних підгруппах, також приймала участь у змаганнях на кубок газети «Запорізька правда».
Таких людей, як Андрій Скрипник, всеціло відданих аматорському спорту, грі міліонів, футболіст-воротар, капітан команди села Водяне, односельці повинні пам’ятати завжди.
20 серпня з нагоди відкриття стадіону зібрались на стадіоні футболісти-ветерани, керівництво району та села, односельці. Тепер стадіон буде по праву носити ім’я А. І. Скрипника, на якому встановлено пам’ятний знак та арка на його честь.
В цей день на стадіоні звучали вітальні слова до футболістів –ветеранів, до молодих футболістів, взагалі до всіх мешканців села, які підтриміють футбол і дбають про розвиток цього виду спорта. Присутний на святі голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Андрійович Олененко привітав водянців з знаменною подією, вручив найбільш активним спортсменам села, ветеранам і активістам спорту грамоти від районної ради. Також вручав грамоти голова сільської ради Сергій Вікторович Єрмаков, і з вітальною промовою звернувся до односельців Іван Іванович Жовнаренко, подарувавший молодим футболістам футбольного м’яча, який привіз з «Євро-2012». Вів це свято вельмишановна людина в селі Микола Григорович Пархоменко, директор Кам’янсько-Дніпровської санаторної школи-інтернату. Вшанував пам’ять Андрія Івановича Скрипника і вітав присутніх зі знаменною подією начальник відділу освіти району Сергій Григорович Танько.
В цей день проводився традиційний футбольний турнір на кубок Григорія Зубка, в якому приймали участь чотири команди. Перше місце зайняла команда «Благовіщенка», друге – «Степной», третє – «Водяне» і 4 – «Білозерка». Спонсорами турніру були: приватний підприємець О.М. Овчініков, голова правління ВАТ «Племзавод «Степной» А.А. Волков, голова правління «Велич» О.В. Лаврентьєв, приватний підприємець О.І. Яшніков.
Вдова А. І. Скрипника Євдокія Іва-нівна висловлює подяку Сергію Вікторовичу Єрмакову, Василю Івановичу Живогляду, Володимиру Маляренко, Валерію Григоровичу Зубку, Миколі, Віктору і Дарії Ященко, Василю і Віктору Гайсан, В'ячеславу Титаренко, Олексію Лузану, Сергію Соколову за допомогу в організації заходу, та за добру пам’ять про її чоловіка.

Валерій Живогляд