Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Укрпошта

7.png

Діти проти раку
Найстрашніший сон кожної людини – хвороба дитини. Буденні проблеми тануть наче березневий сніг, коли слова «дитина» й «онкологія» з’являються в одному реченні. На жаль, останнім часом це стало настільки частою подією, що неможливо охопити всіх маленьких пацієнтів централізовано, тому допомога небайдужих людей і благодійників є надзвичайно важливою в боротьбі із цією страшною недугою.

Беручи до уваги обсяг проблеми, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність і значення для населення країни, Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» долучилося до Всеукраїнської програми «Діти проти раку».
Тепер кожен охочий може допомогти дітям і перевести кошти на адресну закупівлю ліків у будь-якому відділенні Укрпошти по всій Запорізькій області.Це значне досягнення на шляху до покращення стану медицини й захисту українських дітей. Небайдужість людей уже не раз доводила, що можна вибратися із найскладніших ситуацій.
Програма «Діти проти раку» - це термінова медикаментозна допомога важкохворим дітям, які проходять лікування в державних закладах. З моменту заснування програми у 2012 році понад 450 дітей отримали життєво-необхідні медикаменти та лікування, а 4 обласні лікарні –обладнання для боротьби із тяжкими захворюваннями. На жаль, незважаючи на безперебійну роботу команди Міжнародногоблагодійного фонду «Центр соціальних проектів майбутнього», відповідального за проведення програми, ліків у державних лікарнях постійно не вистачає, і кожен день для маленьких пацієнтів – це крок у невідомість.
Уже сьогодні ви маєте можливість долучитися до програми «Діти проти раку» перерахувавши кошти на благодійну програму «Діти проти раку». Це може бути невелика сума, але, об’єднавши зусилля, ми можемо залучити достатньо, щоб врятувати життя дитині. Усі кошти спрямовуються на закупівлю ліків, які не можуть придбати ані батьки, ані держава. Врятувати життя дитини – це так просто! Здоров’я Вам і вашим дітям!

Сплачувати за комуналку зручно через Укрпошту
Вигідно оплатити комунальні послуги можна у будь-якому відділенні поштового зв’язку або дистанційно через сайт Укрпошти.
У поштових відділеннях Ви можете оплатити всі необхідні послуги: комунальні, телефонний зв’язок, кабельне телебачення, електроенергія, газ тощо.
В разі, якщо між Укрпоштою та компанією, що надає комунальні послуги не укладено договір, плата за прийом платежів складе: до 400 грн включно – 1,5 %, або не менше 3 грн; понад
400 грн до 1000 грн – 1%,понад 1000 грн – 0,8%.

Для тих хто немає часу ходити до поштових відділень пропонуємо сплачувати платежі через сайт Укрпошти. Ця система дозволяє швидко, просто і доступно 7 днів на тиждень 24 години на добу з будь-якого місця, де є підключення до Інтернет, сплачувати рахунки. Прийняті Укрпоштою кошти перераховуються на відповідні рахунки постачальників послуг на наступний робочий день після дня сплати платежів.
Для користування послугою, клієнту необхідно заповнити на сайті Укрпошти форму з усіма обов’язковими реквізитами, які необхідні для виконання платежу та здійснити оплату у відповідності до правил та вимог платіжних систем Visa та MasterCard.

Укрпошта пропонує ексклюзивні умови купівлі побутової техніки та електроніки
Якщо ви досі шукаєте, де зручніше купити кавоварку, мобільний телефон або мікрохвильову піч, тоді вам до найближчого поштового відділення. Укрпошта спільно з мережею магазинів «Ельдорадо» пропонують українцям купувати товари побутової техніки та електроніки із доставкою до поштового відділення. З моменту впровадження послуги, Укрпоштою вже доставлено 24,5 тис. товарів.
Найчастіше замовляють товари електроніки та побутової техніки через Укрпошту жителі Закарпатської, Житомирської, Луганської, Одеської та Полтавської областей. Такий спосіб купівлі товарів для них не тільки зручний, а й з огляду на найнижчі на ринку ціни, що пропонує ТМ «Ельдорадо» – найбільш вигідний.
Поштовики доставляють побутову техніку та електроніку по всій Україні як до відділення поштового зв’язку, так і безпосередньо клієнтам додому за попередньою домовленістю.
Дізнатися про необхідні товари можна з каталогу, який є в будь-якому поштовому відділенні та у кожного листоноші Укрпошти, а також в електронному вигляді на сайті Укрпошти.
Зателефонувавши на безкоштовний номер гарячої лінії магазину «Ельдорадо», який спеціально створений для клієнтів Укрпошти (0 800 50 30 70), можна отримати вичерпну консультацію про той чи інший товар. Також там можна здійснити замовлення та доставити через мережу відділень Укрпошти.
У разі потреби, замовити товар можна і через працівника Укрпошти. Замовляючи товар, потрібно обов’язково вказати повну поштову адресу покупця та контактний телефон. Оплата здійснюється безпосередньо під час отримання товару в поштовому відділенні.