Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Сучасній Україні 24 серпня виповнюється 25 років

5.jpg

Це найважливіше свято нашої державності – День Незалежності України. Виміром щасливої долі будь-якого народу є його Незалежність. На жаль сьогоднішню річницю незалежності України ми зустрічаємо із щемом в серці, наші душі переповнені болем страждань тими обставинами, в яких ми зустрічаємо це свято.

Найголовніший підсумок років незалежності очевидний для нас і всього світу: Україна як держава відбулася остаточно і безповоротно.   Нам випало жити в непростий, але доленосний час захисту незалежності та суверенітету України, коли формується нова генерація вільних та незалежних людей. Ми можемо мати різні погляди на шляхи побудови сучасної європейської держави, але нас усіх єднає щире прагнення передати нащадкам могутню і процвітаючу державу Україну.
25 років незалежності – це дата, яка зобов’язує нас відверто і вимогливо оцінити пройдене, обміркувати напрямки та перспективи подальшого розвитку, дати відповіді на найбільш актуальні питання сучасної доби.
Робота Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації спрямована на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, проведення мобілізаційних заходів та забезпечення життєдіяльності громадян району.
Завдяки спільним зусиллям всіх гілок влади дохідну частину районного бюджету за 7 місяців поточного року вдалося виконати на 141,9 відсотків. Це дало можливість виплатити працівникам бюджетної сфери зарплату, здійснити видатки за захищенними статтями бюджету. Державні допомоги сім‘ям з дітьми виплачуються щомісячно, заборгованість по виплатам відсутня. Так, станом на 01.08.2016 року 1832 сімей отримали 21174,1 грн допомоги та 408 сімей отримали державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям на суму 7389,1 грн. Протягом 7 місяців 2016 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації надано пільг на житлово-комунальні послуги та інші пільги громадянам пільгових категорій на загальну суму 7608,1 тис.грн.
В районному центрі зайнятості протягом січня – липня 2016 року перебували на обліку як безробітні 1111 осіб, які отримують виплати по безробіттю.
Питання пенсійного забезпечення завжди під контролем районної державної адміністрації. Нині в Україні кожні троє, з десяти громадян – пенсіонери, інші також рано чи пізно виходитимуть на заслужений відпочинок, тому основним завданням Пенсійного фонду є задоволення питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням, надання людям інформації в зручний час і в дохідливій формі.
Станом на 1.07.2016 в Управлінні Пенсійного фонду України Кам’янсько-Дніпровського району перебуває на обліку 11570 пенсіонерів, середній розмір пенсії становить 1440,47 грн.. Головним показником роботи є те, що у складний для України час пенсії нашим пенсіонерам виплачуються вчасно і в повному обсязі.
Значна увага приділяється розвитку аграрного виробництва та нарощуванню обсягів сільгосппродукції. Сьогодні в районі працює 11 сільськогосподарських підприємств та 76 фермерських господарств.
Сільгосптоваровиробниками району вже проведено збір ранньої групи зернових. Незважаючи   на несприятливі погодні умови (спочатку затяжні дощі та надмірна кількість опадів, а потім жара), а також на істотне підвищення цін на паливно-мастильні матеріали та запасні частини, вдалося зібрати більший врожай ніж в минулому році. Загальний валовий збір ранніх зернових по району склав 76727 тонн. Показники врожайності по пшениці 34,9 ц/га, по ячменю 31,8 ц/га – вищі минулорічних на 2,4 ц/га та на 4,8 ц/га відповідно.
В тваринницькій галузі, у порівнянні з 2015 роком, вдалося наростити поголів’я корів. На сьогодні господарства району утримують 1,7 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 700 голів корів. З початку року поголів’я корів збільшилось на 50 голів. Значні кошти господарства   вкладають у реконструкцію тваринницьких приміщень та заміну обладнання. Варто зазначити, що активну участь у розбудові інфраструктури сіл беруть агроформування району. Прикладом плідної співпраці влади, аграрного бізнесу та територіальних громад є розвиток сільських територій і підвищення добробуту населення, яке проживає на їх території. Зокрема, завдяки допомозі місцевих агроформувань, у селах району проводяться ремонти доріг та закладів соціальної сфери.
Ми маємо 285 км доріг загального значення. Робота в цьому напрямку проводиться недостатня і через нестаток фінансування з Державного бюджету ремонт доріг проводиться в недостатньому об’ємі. Державною службою автомобільних доріг із необхідних 1,2 тис. тонн асфальту виділено лише 637 тонн, тому ремонтні роботи проводяться за рахунок обласного бюджету.
Напередодні свята хочу висловити слова щирої подяки та вдячності всім жителям району, керівникам територіальних громад, підприємств та організацій, підприємцям, активістам та волонтерам району, за патріотизм та небайдужість, благодійність та жертовність, згуртованість.
Маємо, врешті-решт, скористатися історичним шансом, - спільними зусиллями збудувати демократичну ефективну систему влади задля згуртування нації, утвердження і зміцнення реальної демократії.
Об’єднаймось же у прагненні бачити Україну процвітаючою демократичною державою, державою правовою, відповідальною перед своїми громадянами, яку увесь світ визнає невід’ємною складовою єдиного європейського економічного, культурного та безпекового простору.
 Нехай жива історична пам’ять українського народу, почуття національної гідності, самоповаги та поваги до інших народів додають нам сил і натхнення в усіх справах заради Людини, в ім’я процвітання України.
 Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки. Усе інше залежить від нас, від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій.
Адже, щоб реалізувати всі поставлені перед нами завдання, необхідно більш ширше впроваджувати нові методи господарювання, проявляти ініціативу і підприємливість як керівникам, так і кожному працівнику на своєму робочому місці. Лише за таких умов можливий ефективний поступ економічного розвитку незалежної української держави, а отже, і підвищення добробуту населення.
Не жаліймо заради цього а ні сил, а ні енергії! Зробимо все можливе для цього! Відмовимося назавжди від розпалювання ворожнечі в суспільстві. Нехай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню добробуту у кожному домі.
Мирного вам неба, добра, достатку,  єдності та порозуміння.
З повагою, голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков.