Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Яскраві миті Діани Германової

2.jpg

П’ять років тому в районній бібліотеці було започатковано спеціальний проект АРТ-галерея «Творчість». Цей проект має на меті знайомство з творчістю наших талановитих земляків – художників, фотографів, майстрів декоративно – прикладного мистецтва, виставки яких відбулися в бібліотеці.
Він допомагає майстрам знайти шанувальників свого мистецтва, зібрати і зберегти всю краєзнавчу інформацію про наших талановитих земляків.

За час роботи галереї експонувались твори В. А. Якіменко, Д. А. Разіна, А. А. Дзигаря, сестер Катерини та Ганни Ляшенко, учнів Кам’янсько-Дніпровської дитячої художньої школи.
Працівники бібліотеки допомагають в організації презентації творчих робіт авторів, запрошують представників ЗМІ для висвітлення заходу.
В липні в АРТ-галереї відкрилась виставка «Яскраві миті Діани Германової». На ній представлені 12 творів нашої землячки, молодої, обдарованої художниці Діани Германової.
Виставка свіжа та сучасна. Різнобарвні, насичені кольором та детально промальовані роботи відбивають внутрішній світ художниці – такий же яскравий та загадковий.
Малює Діана з дитинства, хоча не займається цим професійно. Більшість її робіт створено на прохання, в подарунок для близьких людей. ЇЇ картини, виконані в реалістичному стилі, доносять до нас красу природи.
Авторка намагається передати різні відтінки почуттів і змусити глядача побачити прекрасний світ, що існує навколо нас. Твори її сповнені енергією сонця і життя, яскравими барвами, а живопис є теплим і позитивним.
Насолодитися творчістю Діани можна до кінця серпня в приміщенні районної бібліотеки. Запрошуємо всіх бажаючих.
Л.В. БОГОСЛОВ,
директор бібліотеки