Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


КАПУЛІВКА

1.jpg

4-7 серпня 2016 року в с. Капулівка, Нікопольського району, Дніпропетровської області вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» з осередків “Спас-Вихор”,”Спас-Яр”,”Спас-Воля” і представники театру козацького бою «Запорозький Спас» прийняли участь в незабутньому патріотичному заході та вшанували пам’ять видатного кошового отамана Запорозької Січі – Івана Дмитровича Сірка.

Наші запорожці додавали яскравих вражень усім довкола протягом всіх 4 днів! 
Була щоденна козацька ранкова зарядка і просто захопливий семінар з боїв “Лава на Лаву”, і вражаючий вечірній концерт учасників «Музичного батальйону», а саме: Сергія Василюка та Богдана Доща.
6 серпня наші запорожці на чолі із кошовим отаманом Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» - Костянтином Рижовим прийняли участь в урочистій ході до могили Івана Сірка, молебні по загиблим козакам, які захищали нашу неньку Україну у всі часи, та були свідками освячення молодих козаків і урочистого прийняття їх до лав козацького товариства.
Вже під вечір глядачі змогли насолодитися яскравими виступами представників різних видів бойових мистецтв та наших вихованців і козаків з театру козацького бою «Запорозький Спас». Всі були просто в захваті!
Старші вихованці добре показали себе в облаштуванні козацького наметового табору та в несенні нічної осавульської служби і завзято оберігали всіх учасників Тризни.
Крім вищезазначеного, в рамках вшанування славетного Отамана був проведений семінар-практикум старшин військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що було корисно, як для наших вихованців, так і для усіх запрошених гостей!
Також наші запорожці ви-пробовували і загартували силу волі: успішно подолавши оздоровчі вправи в природніх умовах, спеціальні вправи «Кремінь», лежання на цвяхах та вправи зі склом.
Висловлюємо щиру подяку нашим побратимам із «Затопської Січі» на чолі із вірним товаришем - Віталієм Мандиком за неймовірно теплий та гостинний прийом! Дякуємо побратимам з Благодійного фонду імені Івана Сірка та Владиславу Ладигіну, особисто, за високий рівень проведення патріотичного заходу! Низький уклін всім учасникам за їхню небайдужість до нашої спільної долі – тільки разом своїми діями ми творимо наше майбутнє. Вічна пам’ять Героям-захисникам України, які полягли, захищаючи нашу рідну неньку і слава Героям України, які боронять нашу незалежність! Слава Україні!
Федерація «Спас»