Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Працюємо в порядку взаємодії

1.jpg

Кам’янсько-Дніпровський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не перший рік взаємодіє з Енергодарським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції Кам’янсько-Дніпровського підрозділу управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області у напрямку профілактики правопорушень серед неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, згідно спільного наказу Мінсім’ямолодьспорту та Держдепартаменту з питань виконання покарань від 28.10.2008 № 288/4322. Основною метою такої співпраці є недопущення скоєння повторних правопорушень неповнолітніми та молоддю.
Таким чином, 18.07.2016 року спеціалістами Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції був проведений інформаційний захід. У заході прийняли участь: Л.П. Куницька, директор РЦСССДМ, І.М. Пархоменко, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи та працівники КВІ. Захід відбувся на базі Енергодарського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Кам’янсько-Дніпровського підрозділу управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області. Присутніх було ознайомлено з роботою Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ та видами послуг, що надаються Центром. Під час зустрічі із соціальними партнерами були обговорені основні аспекти спільної роботи та проаналізовані причини вчинення злочину. Також, обговорювались питання взаємодії кримінально-виконавчої інспекції та Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Груповим заходом було охоплено 17 осіб.
За результатами спільної роботи, станом на сьогодні, за направленням КВІ до Центру звернулось 34 особи, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з них 27 осіб з числа молоді та 7 осіб з числа неповнолітніх. Також, від виправних колоній надійшли повідомлення про звільнення з місць позбавлення волі 9 осіб, з числа молоді, яким надавались соціальні послуги, обстежено житлово-побутові умови проживання та запропоновано соціальний супровід. В результаті проведеної роботи звільненим надано 65 послуг щодо відновлення документів, реєстрації осіб за місцем проживання, налагодження відносин з близькими та оточуючим середовищем, соціальної адаптації, подальшого працевлаштування та медичного обстеження.
Наприкінці зустрічі, спеціалістами центру всім присутнім було повідомлено про відзначення 26-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України як основи Акта проголошення незалежності України. Цей історичний акт ми завжди повинні пам’ятати і вшановувати його значення.
Тож, мета зустрічі була направлена не тільки на обговорення показників роботи, а й донесення до широкої громадськості інформації про державний суверенітет України.
Л.П. Куницька,
директор Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ І.М.Пархоменко,
провідний спеціаліст відділу соціальної роботи