Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Зачарована Купальська ніч» - свято, яке проводилось в Іванівці 15-й раз

jpg.

Купайло - свято молодіжне, саме звідси єднання молодих сердець і оспівування в піснях хлопця і дівчини, попарне стрибання через багаття. Але чарівність і духовна сила його настільки всеохоплююча, що на берег річки приходять люди різного віку.

Іванівці дуже пишаються тим,що це свято проходить тільки у них, і саме тому сюди приїжджають всі колективи зі всього району – співають пісні, танцюють, веселяться…
У цей день до Іванівки завітали гості: голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков, голова райради Геннадій Олененко. Разом з головою Іванівської сільської ради Оленою Савран вони привітали присутніх, побажали здоров’я, миру та злагоди.
Це свято набуло великого розмаху, хоча проводилось на новому місці вперше, де не все було «обжито», та ці маленькі дрібниці не могли вплинути на настрій тих людей, які прийшли відпочити.
Незручностей з паркуванням не було, велика галявина, уквітчана барвистими квітами та віночками, була зайнята глядачами. На великому полі підготували багаття, діти їли солодку вату та бавились на батутах.
Лісовик та Мавка вітали гостей. Дівчата водили хороводи, квітчали Марену, пускали віночки на воду. У концертній програмі приймали участь колективи села Велика Знам’янка «Колорит», села Нововодяне «Червона калина», народний колектив села Водяного «Джерело», села Іванівка «Вербиченька», а також солісти Євгенія Пашетнєва та Світлана Сущенко, дует в складі Христини Тряпіциної та Христини Волошкіної.
В кінці відбувся підпал святкового вогнища, де всі бажаючі мали можливість перестрибнути через багаття, «очистити» душу і тіло.
Організатори цього свята вдячні за допомогу колективу Іванівської сільської ради, КП «Іванівка», та всім іншим хто активно допомагав в організації свята.
Окрему подяку висловлюємо жителю села Іванівка Г.І. Конюшенко та його сину І.Г. Конюшенко за участь в організації цього свята.
Голова Іванівської сільської ради виносить подяку директору Іванівського сільського Будинку культури Єрмак Ірині Володимирівні за організацію свята «Зачарована Купальська ніч» та усьому колективу. А також дякує завідуючій Іванівською сільською бібліотекою Єрмак Олені Петрівні за участь в організації свята у ролі ведучої. Додатково висловлюємо свою подяку за прийняття участі в святкуванні колективи сіл: Великої Знам’янки «Колорит», Нововодяного «Червона калина», народний колектив Водяного «Джерело», Іванівки «Вербиченька» та усіх мешканців села Іванівка.
Олена САВРАН, голова
Іванівської сільської ради

І.В. Єрмак,
директор СБК Іванівка