Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Перші кроки до нестандартного вивчення англійської мови

Ось і пролунав останній дзвоник у всіх школах країни. Для учнів 6-А та 7-А класів НВК «Дитячий садок – ЗОШ I-III ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради навчальний рік закінчився незвичайно. За наказом Президента України 2016 рік було оголошено «Роком англійської мови».

На базі цих класів, у період навчальної практики, під керівництвом вчителів іноземної мови І.О. Кікоть, Г.М. Макаренко, Т.О. Гіль та Л.Е. Лимар було створено мовний літній табір «The best Friends» який спонукав школярів практично застосовувати знання з іноземних мов, отриманих протягом навчального року. Іншомовна діяльність учнів проводилася за різними напрямками. Діти здійснювали подорожі до англомовних країн разом з героями фільмів і знайомилися з традиціями, звичаями та культурою цих країн. Слухаючи мову, діти все більше уваги приділяли вимові, акценту мови.
Особливе захоплення викликало у школярів слухання та розучування пісень англійською мовою разом з вчителем музики К.І. Різниченко. Дітям сподобалося відчувати себе в ролі іноземних журналістів, створюючи репортажі з вчителями школи. Створення буклетів різної тематики надихало дітей протягом десятиденного перебування у таборі. Перевтіленню в різні образи сприяло і вивчення віршів та римівок. Використовувались рольові ігри, де діти виступали в ролі ведучих ранкової зарядки. Добиралися також рухливі ігри: гра-пісня «I am the Music Man», гра-пісня «Don’t worry, be happy». Учасники табору мали доступ до занять на спортивних майданчиках та використання комп’ютерного класу.
Незважаючи на веселе та корисне проведення часу в таборі, хотілося б побажати, щоб з’явилися носії мови в нашому таборі. Це було б набагато цікавіше і корисніше, адже живе спілкування англійською мовою – це головна мета мовних таборів. Ми готові до співпраці!
І.О. Кікоть, Т.О. Гіль, вчителі іноземної мови НВК