Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Моє село, мій рідний край – найкраще місце на землі!

Село Велика Знам’янка 4 червня святкувало свою 230 річницю з дня заснування села. Такого грандіозного свята сельчани ще не бачили.
Біля Будинку культури зібралося багато мешканців та гостей села. Традиційно свято відкрили випускники шкіл вальсом. Біля сцени розташувалися роботи майстрів народного мистецтва: С. М. Пилипенко, Л. М. Точиліна, О.В. Литвиненко, О. І. Кузьмінова, Н. Ф. Панчук, О. І. Павловський, В.П. Коростелева, Л. М. Бендрит, В. В. Гордієнко. Першим привітав всіх присутніх з Днем села голова Великознам’янської сільської ради А.К. Кондратенко, та зазначив, що село стає красивішим і багатшим, заслуга цього – мешканців села, їх людської мудрості, самовідданої праці, любові до рідного краю та історії села. Свій виступ голова села продовжив врученням пам’ятних грамот почесним гостям свята. Далі впродовж свята багато мешканців села – діти,пенсіонери та працівники різних сфер села були відзначені грамотами сільської ради, районної державної адміністрації, районної ради, обласної ради та цінними подарунками від сільської ради.
Різноманітні виступи лунали упродовж всього концерту: вокального колективу «Колорит», народного вокального колективу «Вербиченька» (село Іванівка), народного вокального колективу «Джерело» (село Водяне), народного хору «Червона калина» (місто Енергодар). Глядачі захоплювались танцями дитячих колективів з міст Кам’янка-Дніпровська, Нікополя, Енергодара та села Велика Знам’янка. Це були і східні, і народні, і класичні танці та брейк-данс. Дуже зворушливими і цікавими були виступи вихованців дитячих садків – це танець «Птахи» (я/с «Берізка») і танець «Я малюю цей світ» (я/с «Оленка»). Незвичним та зворушливим був спортивний флешмоб з гирями від команди з гирьового спорту недільної школи «Знамення». З настроєм і радістю на святі слухали пісні, які виконали Євген Черних (РБК), Світлана Сущенко (с. Водяне), Ярослав Політов (м. Енергодар), тріо СБК, Катерина Ягупова, Вадим Афанасьєв, Бородіна Катерина, Альона Нєшина та Юлія Ткачова. Завершився концерт яскравим видовищем «Фаєр-шоу», яке всім подарував Віктор Вардугін, керівник групи брейк-данс «Анес-філ» м. Енергодар.
Масовою і запальною була танцювально-розважальна програма, задавав веселий танцювальний ритм ді-джей свята Роман Шепелєв. З пристрастю та гучною підтримкою вболівальників щасливчики приймали участь у конкурсно-танцювальних забавах та отримували призи.
Неочікуваним, вражаючим і грандіозним був феєрверк, який став великим святом для знам’янців та гостей села. Запальні танці та веселе святкування тривало до пізньої ночі.
Дуже раді, що на свято завітало багато почесних гостей. Велика подяка всім колективам та учасникам художньої самодіяльності. Окрема подяка ведучим свята Івану Дроботу та Олександрі Дар’їній (ПК «Сучасник» м. Енергодар), оператору музики Роману Шепелєву та головному сценаристу та організатору концерту Альоні Олександрівні Бовкун, а також велика подяка підприємцям та фермерським господарствам нашого села та особисто керівникам цих підприємств, які залишилися небайдужими та надали велику спонсорську допомогу в проведенні свята, а саме: ФОП Гапоненко, ФОП Щербакова, ФОП Афонін, ФОП Ляховець, ФОП Сєвєріна, ФОП Колесник, ФОП Славко, ФОП Рожик, ФОП Береговий, ФОП Істомін, ФОП Панкєєва, ФОП Трухина, ФОП Сичов, ФОП Дем’янович, ФОП Литвинчук, ф/г «Ястреб», ф/г «Земля і воля», ф/г «Анна», ф/г «Вовик», ф/г «Влад», ф/г «Карат1», ф/г «Шанс», Федір Вікторович Бобир, а особисто В.В. Антоненко, В.Г. Тарасов, О.І. Ящников, Запорізька вірменська община.

С повагою,
Великознам’янська
сільська рада