Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тиждень безпеки дорожнього руху в дитсадку «Берізка»

В КДНЗ я/с «Берiзка» Великознам’янської сiльської ради в травні вiдбувся «Тиждень безпеки дорожнього руху».
Швидке збільшення інтенсивності руху висуває серйозне завдання – забезпечення безпеки руху пішоходів. Основними завданнями дорослих виступає робота з роз’яснення дошкільникам правил дорожнього руху, прищеплення навичок дисциплінованості на вулицях і дорогах, навчання дітей свідомо застосовувати набуті знання в реальному житті та на практиці.

Метою заходу була популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму; проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху, а саме: закріплення з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення  розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховання бережливого ставлення до свого життя, закріплення знань, що люди ходять по тротуару, розуміння призначення сигналiв  світлофора, закріплення значення дорожніх знаків, правильного реагування на сигнали світлофора, виховання у дітей дисциплінованісті на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними.
У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор,  моделювання небезпечних дорожніх ситуацій, читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику, розгляд ілюстрацій тощо.
Кожний день тижня був присвячений певній темі: понеділок – «Транспорт. Його роль в житті людини»; вівторок – «Безпечні та небезпечні вулиці та дороги»; середа – «Ми пішоходи»; четвер – «Світлофорова наука»; п’ятниця – для дiтей був органiзований конкурс малюнкiв на асфальтi на тему: «Виконуй правила дорожнього руху».
Підсумком тижня стало розвага “Подорож в країну дорожних знаків” (для середньої і старшої групи, проводили вихователі Башмакова Є.Ю. і Сичова І.В.) Діти з задоволенням ділилися своїми знаннями з правил дорожнього руху з Шапокляк, знаходили рішення з проблемних ситуацій , які створювала Шапокляк. Брали участь в іграх: “Червоний, жовтий, зелений”, “Хто бистрiше», “Чия машина далі проїде”, “Пішохідний перехід”. Подорож до країни дорожних знаків завершилось веселим танком.
Усі проведені заходи в КДНЗ я/с «Берiзка» є частиною постійно здійснюваної дитячим садом роботи по профілактиці дорожньо-транспортного травматизму.
Н.А. БІЛОКОНЬ,
методист КДНЗ я/с
«Берізка» Велікознам’ян-
ської сільської ради