Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ – 2016

Ми всі діти українські,
Ми нащадки козаків,
Вам від наших учнів і від нас низький уклін,
Ми нащадки козацького роду,
Дух свободи в наших серцях.
І в Кам’янcько- Дніпровському районі від роду
Духу волі не буде кінця.
Не відступаємо ми і від давніх традицій,
Впроваджуємо їх в наше життя

Весняні дні для школярів Великознам’янської ЗОШ №1 надзвичайно насичені не тільки в навчальному плані. Учні школи активно задіяні у культурно-масовій та спортивній сфері села та області. Ось і обласний фінал Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2016», який відбувся в місті Токмак на базі місцевого спортивного комплексу, не оминув першу Великознам’янську школу, саме на її плечі випала відповідальна місія, відстояти честь Кам’янсько-Дніпровського району, проти шкіл Енергодару, Молочанську, Токмаку та Василівки. Під пильним керівництвом вчителя фізкультури Ігоря Володимировича Войтіха  та заступника директора з виховної роботи Світлани Валеріївни Хоменко була сформована учнівська спортивна команда. Варто відзначити, що при ухваленні складу команди враховувалися не тільки спортивні якості учнів, а й їх схильність до культурно-масових виступів, оскільки однією із складових фестивалю, була презентація, на якій команда повинна була представити себе. Безсумнівно, керівники взяли до уваги цей момент, і підготували дітей гідним чином, адже членами журі конкурсу було відзначено презентацію Великознам’янської школи №1 почесним другим місцем. Особливо були задоволені глядачі, які бурхливими оплесками підтримали команду нашої школи, даючи зрозуміти, що вони гідні першого місця. Величезний об’єм роботи, виконаний учнями та їх наставниками, репетиції та постановки виступу принесли свої плоди.
Незважаючи на вдалий показ презентації, основна частина конкурсу являла собою спортивні змагання. І в цьому виді діяльності, школярі Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 не пасли задніх. Дотримуючись всіх норм і правил, гідно боролись молоді спортсмени, в сумі отримавши призове ІІІ місце в обласному етапі змагань «Козацький гарт 2016». На думку багатьох присутніх очевидців змагань, сміливо могли претендувати і на більш високий результат, але суддівство мало на цей рахунок інший погляд. Як би там не було, всі учасники фестивалю, учні і їх керівники отримали задоволення від участі у даному заході, оскільки змогли приєднатися до відновлення самобутніх національних традицій українського народу, а також продемонструвати відмінну спортивну підготовку. Окремо треба відзначити лідера в індивідуальному за-ліку зі стрибків в довжину з місця Дмитра Юркова  з результатом 2,86 метра.
Варто додати, що без участі робітників господарської частини Великознам’-янської загальноосвітньої школи №1 команда не змогла б, достатнім чином виступити. Оскільки саме вони допомогли із виготовленням атрибутики, яка була задіяна в презентації. Висловлюємо щиру подяку завідуючому господарством школи Дмитру Семеновичу Суязову та робітнику з обслуговування приміщень та споруд школи Олександру Дмитровичу Галушкіну.
У змаганнях такого формату неможливо обійтись без допомоги адміністрації села. Висловлюємо подяку Великознам’янській сільській раді в особі голови Анатолія Кіндратовича Кондратенко за забезпечення зручною спортивною формою для виступу, яка гармонійно доповнила загальний образ команди.
Такі спортивні змагання, як «Козацький гарт», дають можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не однієї особи, а хороші результати кожного із членів команди. «Козацький гарт» вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу. Окремим аспектом даного фестивалю, є національно-патріотична спрямованість, яка в умовах сучасного освітньо-виховного процесу, виступає важливою складовою формування молодого покоління українців.
P. S. Адміністрація Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 виносить подяку учням школи Максиму Короткову (капітан команди), Дмитру Юркову, Олександрі Луценко, Яні Даниленко, Яні Юдіній, Олені Кравцовій, Сергію Богдану, В’ячеславу Харитонову, Дар’ї Тряпіциній, Олександру Генералову, Андрію Браницькому за активну участь у національно-патріотичних, спортивних змаганнях школи та пропаганді здорового способу життя. Бажаємо не втрачати наснаги та здобувати нові перемоги в усіх сферах вашого активного життя.
С.В. ХОМЕНКО, заступник директора з виховної роботи
Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1