Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ШАХИ - ЦЕ СПОРТ

4 квітня у Кам’янсько-Дніпровському Будинку дитячої творчості відбулись змагання з шахів, у яких приймали участь вихованці міського БДТ та дніпровської філії. Змагання проходили під керівництвом вчителів шахової гри Галкіна Кирила Геннадійовича, Кузьміна Івана Михайловича та Глебова Ігоря Анатолійовича.
Серед учнів, які приймали участь, були не тільки досвідчені шахісти, котрі вже не вперше приймали участь у змаганні, але й ті, для яких це був перший шанс випробувати свої сили за перший рік навчання.
Змагання проходило у звичайному стилі, де кожен мав зіграти з кожним. Було важко не помітити хвилювання новачків, але результат праці керівників гуртків дав про себе знати. I місце зайняв Колосов Андрій, обігравши майже всіх суперників. ІІ місце посів Зайцев Костянтин, а от за ІІІ місце була запекла боротьба. Одразу 4 учасники претендували зайняти останнє призове місце, набравши однакову кількість балів, але у особистих зустрічах найсильнішим був Шакірдзянов Юрій. Хо-тілось би відмітити ще трьох гравців, які показали сильний результат, але за браком досвіду не зайняли призові місця, це – Сичов Артем, Овчаренко Дмитро та Котелкін Віталій.
В кінці змагань директор Будинку дитячої творчості Стельмащук Лариса Миколаївна нагородила переможців почесними грамотами, та підбадьорила тих, хто зазнав поразки. Такі змагання розвивають в учнів не тільки логічне мислення, що притаманно шаховій грі, але й вчать спо-діватись тільки на власні сили і прагнення до розвитку.
К. Г. ГАЛКІН, керівник гурткової роботи