Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ФУТЗАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗАКІНЧИЛИСЯ. ПІДСУМКИ ПІДВЕДЕНІ

Протягом січня–березня 2016 року на базі спорткомплексу села Заповітне, Кам’янсько-Дніпровська районна федерація футболу провела відкриту першість Кам’янсько-Дніпровського району з футзалу серед дорослих та юнацьких команд.
У змаганнях серед дорослих прийняло участь вісім команд. За результатами проведених матчів трійка лідерів розподілилась слідуючим чином. Перше місце здобув володар кубку району з футзалу ФК «АФ ім. О. Суворова» (тренер Микола Корж, президент клубу Юрій Рибалко). Команда ФК «Водяне» (тренер Левченко Сергій, сільський голова Сергій Єрмаков) посіла друге місце. Бронзовим призером стала команда ФК «УПВ – АТЛ» міста Кам’янка-Дніпровська (тренер Артур Яковлєв, президент клубу Микола Жуліменко). Команди – призери були нагороджені кубками та медалями.
Ігри в юнацькій першості проходили в цікавій безкомпромісній боротьбі. Всі вісім команд, що прийняли участь у змаганнях, продемонстрували свої найкращі якості, які здобули під час навчально-тренувального процесу. Дуже цікавою та непередбаченою на події виявилася гра за головний трофей змагань між командами ДЮСШ “Колос” (тренер Андрій Долгополов) та “Колос-Степове” (тренер Олексій Калінін). Перемогу з рахунком 5:3, разом з цим І місце у турнірі, здобула команда «Колос-Степове» с. Заповітне. Друге місце посіла дуже бойова, амбітна команда із села Новодніпровка. Почесне ІІІ місце – за вихованцями Миколи Коржа ФК «АФ ім. О. Суворова».
Переможця та всіх призерів голова Кам’янсько-Дніпровської районної федерації футболу Михайло Тараненко та член виконавчого комітету Володимир Пономаренко нагородили кубками та медалями. Всі команди, що приймали участь в змаганнях, отримали в нагороду футбольні м’ячі.
КДРФФ висловлює подяку керівництву «Племзаводу «Степовий» за спонсорську підтримку цього турніру.

М.ТАРАНЕНКО, голова КДРФФ