Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


АКЦІЯ «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ»

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території країни.
Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище. Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя людини. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцін-ному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.
Традиційно, кожної весни вчительський та учнівський колективи Кам’янсько-Дніпровського НВК активно включаються в роботу над пришкільними ділянками. Передує цьому організаційно-підготовча робота: затвердження ділянок за кожним класом, визначення термінів і обсягу робіт. Наразі основні роботи вже зроблено: шкільне подвір’я зразково вичищено, впорядковано дерева та підстрижено кущі, сміття вивезено.
В рамках щорічної акції «Зелена хвиля» про озеленення і благоустрій шкільної території, учні 5-11 класів разом з вчителями трудового навчання Т.М. Тарасовою і А.Л. Кіхою посадили саджанці дерев. Цей посадковий матеріал школа одержала завдяки підтримці Кам’янсько-Дніпровській міській раді та меру міста А.В. Дятлову, який переймається справами школи. Андрій Васильович особисто прийняв участь у нашій екологічній акції.
 Школярі, звичайно, не можуть вирішувати глобальні проблеми, але вони намагаються робити посильні внески в розв’язання цих питань. Тож девізом діяльності нашої школи є: «Природу-матінку, як щастя бережіть, любов свою на ділі докажіть». 
Юлія ПОПИТАЙЛЕНКО,
педагог-організатор Кам’янсько-Дніпровського НВК