Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Україна – моя Батьківщина

f_06.jpg

Одним з важливих напрямків роботи КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР є формування у вихованців патріотичних почуттів, прищеплення любові до рідної домівки, краю. З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в закладі проводиться низка заходів, одним з яких стало свято «Україна – моя Батьківщина». Цей захід підбив перші підсумки роботи в початковій школі.
Учні 4-Б класу разом з вихователем С.Г. Вовк провели велику підготовчу роботу, в ході якої поглибили знання про державні та народні символи, пірнули в океан народної творчості, присвяченої цим символам. Діти з педагогом підготували для гостей пісні, запальний танок та познайомили з народною грою.
Закінчилося свято подарунками – символічними жовто-блакитними стрічками, які діти зробили власноруч для всіх гостей. Також господарі запросили їх до святкового столу з млинцями та чаєм.
Та будь – яке свято не відбудеться без помічників: організатори свята вдячні завучу з виховної роботи О.М. Ковальовій, бібліотекарю школи П.Б. Гуліній, вчителям Л.В. Тарасовій, І.В. Копиці, О.А. Сулим, О.М. Ковальовій, методисту О.М. Ходаковській, вихователю І.Г. Сулиму, а також батькам учнів 4-Б класу: О.К. Шахалевич, Ю.А. Сіренко, Н.В. Конотопові, Н.В. Турчиній, Т.В. Отставній, А.С. Кручиніній, Н.М. Єльцовій, Т.В. Сердюковій.
Ми віримо, що проведена робота не буде марною і покоління, яке виросте з цих дітей, буде поколінням працелюбних, вільних, справедливих, добрих і чесних людей, що люблять свою Батьківщину.