Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У НАШОМУ МІСТІ НОВІ НАЗВИ

У вівторок, 16 лютого відбулося засідання сьомої сесії Кам’-янсько-Дніпровської міської ради.

На порядок денний були винесені нагальні питання, в тому числі: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік, про перейменування вулиць, провулків та парків міста Кам’янка-Дніпровська, про зміни до структури штатного розпису у виконавчого комітету та інші нагальні питання.
В роботі сесії взяв участь Геннадій Андрійович Олененко, голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради, і були гості - Олег Чіквашвілі, протоієрей храму Різдва Пресвятої Богородиці та Михайло Леонідович Юхно, депутат районної ради, які попросили слово до початку сесії.
Олег Чиквашвілі, звертаючись до депутатів міської ради, запропонував: побудувати новий дитячий майданчик на території двору храму (який планується в міському парку), обгрунтувавши це тим, що в парку немає освітлення, і не виключено, що його можуть пошкодили, або навіть демонтувати сторонні особи. А так, він буде завжди під наглядом, і всі хто захоче з дітками прийти погуляти на майданчик, матимуть для цього можливість, і на лавочці посидіти, і за дітьми доглянути.
Олега Чіквашвілі хвилює кількість бродячих собак у центрі міста, стан дороги по вулиці Смирнова, що йде до ринку, відсутність освітлення близько РДК, з боку парку і храму.
Виступав перед початком сесії і депутат Кам’янсько-Дніпровської районної ради Михайло Леонідович Юхно, директор районного центру зайнятості. Він запропонував, з долею сарказму, перейменувати міські парки в «Пенькові» через кількість пеньків, які залишають після випилювання дерев, яке на його думку, незаконне. На його пропозицію: в парку викорчовувати залишені пеньки, депутат міської ради Марина Робертівна Щедріна, директор гімназії «Скіфія», сказала, що викорчовувати пеньки в міському парку не можна, так як парк розташований на території старого кладовища.
Відносно планованих вилучень дерев повідомив голова міськради Андрій Дятлов. На них вже є всі дозвільні документи, та і варто все ж їх випилювати, щоб дати можливість піднятися молодим деревам і тим, які будуть посаджені цієї весни. Більш того, Андрій Васильович запропонував створити комісію, яка буде вирішувати судьбу цих дерев: чи варто їх прибрати, за якими параметрами, щоб в подальшому не було завдано шкоди молодим деревам.
Взагалі, обговорення проходило бурхливо, та по кожному питанню було прийнято відповідне рішення. Але широкому загалу цікаво було би знати про перейменування вулиць, провулків та парків міста Кам’янка-Дніпровська.
Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) та тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», беручи до уваги пропозиції, думки та побажання на перейменування вулиць, провулків та парків, які надійшли під час обговорення даного питання, міська рада вирішила перейменувати вулиці наступним чином:
- Дзержинського на вулицю Лиманна,
- Калініна на вулицю Калинова,
- Котовського на вулицю Нагорна,
- Леніна на вулицю Зелена,
- Фрунзе на вулицю Зоряна,
- Жовтнева на вулицю Ярослава Мудрого,
- Йожикова на вулицю Щаслива,
- Комсомольська на вулицю Хуторська,
- Радянська на вулицю Центральна,
- Усачова на вулицю Каховська,
- Чапаєва на вулицю Поповий сад,
- Червоноарміська на вулицю Вишнева,
- 1-Радгоспна на вулицю 1-Степова,
- 2-Радгоспна на вулицю 2-Степова,
- 50 років Жовтня на вулицю Грязнова,
- 60 років Жовтня на вулицю Молодіжна,
- Енгельса на вулицю Сонячна,
- Гайдара на вулицю Олександрівська;
перейменувати провулки наступним чином:
- Красіна на провулок Червоний,
- Артема на провулок Долинський,
- Орджонікідзе на провулок Приморський,
- Щорса на провулок Кам’янський;
перейменувати парки:
- Гайдара на парк Шкільний,
- парк 50 років Жовтня на парк Перемоги.
Більш того, рішенням сесії буде правомочним вважатися використання старої назви вулиці та провулків в правовстановлюючих документах до моменту переоформлення документів. А виконавчий комітет міської ради у двохмісячний термін повинен, згідно рішення сесії, забезпечити виготовлення та встановлення табличок з новою назвою вулиць та провулків.
НД-інфо