Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


9 лютого 2016 року – День безпечного Інтернету

f_05.jpg

В наш час особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше потрібне володіння швидкими й точними даними про предмет діяльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет, що поєднує між собою безліч комп’ютерних мереж, які працюють за єдиними правилами. Однією з переваг Мережі є корисність і великий обсяг інформації. Інтернет - джерело найбільш “свіжої” інформації, яка постійно оновлюється.

Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв’язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.
Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.  Тому зараз нам як ніколи раніше потрібно вдатися до необхідних заходів, щоб захистити наших дітей від небезпеки в онлайн - світі: Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо допомогти дітям захистити себе від небезпек віртуального світу та навчити їх правилам безпечного поводження у світовій мережі. 
Кожного року День безпечнішого Інтернету відзначається під девізом,
у 2016 році — під девізом «Зіграй свою роль у створенні безпечнішого Інтернету».
З 8 по 12 лютого адміністрація Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вчителі та учні проводили активну роботу щодо безпеки в мережі Інтернет і провели наступні заходи: конкурс малюнків (2-7кл.); конкурс рефератів (7-11 кл.); створення презентацій (7-11кл.); виставка стіннівок (3-11кл.); п’ятихвилинки ”Безпечний Інтернет” (2-11кл.); участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016» (Організовано голосування у Facebook); веб-квест «Знавці on-line безпеки» (6-Б клас).
М.М. БАКЛАЖОВА,
учитель інформатики
Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.№1