Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Герої не вмирають…

f_06.jpg

В Будинку культури села Велика Знам’янка, 19 лютого, відбулась година вшанування пам’яті героїв-бійців, які загинули за Україну в мирний час XXI століття «Герої не вмирають…».
У залі, де зібрались працівники сільської ради, дитсадків, учні та вчителі шкіл села, була урочисто оформлена стіна пам‘яті Небесної Сотні - Прапор України, надписи «Герої не вмирають», «Героям слава», фото нашого  земляка  Михайло Богдановича Даніва, який загинув  в  антитерористичній операції. Кінопроектор постійно демонстрував слайд «Список прізвищ героїв з фото», на столі вишитий рушник, ікона Божої матері, свічка, живі квіти з чорною стрічкою, тематична виставка книжок, під стелею висять кульки небесного кольору.
Ми вшановуємо пам’ять героїв України: Голодомор 1932-33рр, Битва під Крутами 1918 р., Бабин Яр1941р., розстріл наших односельців восени 1943 р. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни - Майдан лютого 2014 р. та антитерористична операція на Сході з весни 2014 року.
Вірш «Українська революція» зачитала бібліотекар Т.С. Дудко.
Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» всі присутні в скорботі схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття та вшанували пам’ять наших героїв-бійців, які віддали своє життя за нашу рідну землю, за Україну, там, на Сході.
Ведучі заходу директор СБК С.А. Волошкін та художній керівник М.С. Волошкіна наголосили, що головним у світі є любов, і люди яких ми поминаємо, власне, засвідчили свою любов до Бога й до своєї країни, свого  народу.
Україна - Єдина країна,
Не шматуйте її, не трясіть.
Ми не Захід і Схід, ми - родина,
Ми не Північ і Південь ми - рід.

Війна – це жах.. Війна – це руйнація...
Війна –смерть...  
Офіційно її немає, та  вона поруч щодня.
Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя – герої, які не вмирають.
Вже занадто багато ми чуємо кожен день про кроки війни.
І навряд чи ми спокій відчуємо, поки гинуть Вкраїни сини.
Прокидається кожна людина лише з думкою, кожного дня:
– Стала  б мирною моя Україна…–  Хай скінчиться війна…
В рамках цієї години згадали і вшанували наших земляків хлопців і чоловіків, які стали учасниками антитерористичної операції, які виконали свій військовий чоловічий обов’язок та повернулися до дому. А деякі і зараз захищають нашу Вкраїну.
Олексій Маркєлов, Микола Соколов, Роман Боренко, Сергій Крупа, Василь Отставной, Вадим Гичко, Микола Петров, Дмитро Лук’янов, Владислав Гура, Євген Іванов, Андрій Щедрін, Денис Ігонін, Анатолій Рижко, Григорій Соловйов, Леонід Калашніков, Олег Корольов, Сергій Зайцев, Денис Федорченко, Олександр Волошкін, Євген Плющ, Олексій Стрєльцов, Сергій Башмаков. Двоє з цих бійців С. Зайцев і В. Гичко були присутні на нашому заході. Активіст та волонтер Н.А. Федорук зачитала власний вірш про сучасну Україну. Продовжився захід піснею-молитвою та слайдом «За Україну», а завершився спільним виконанням Гімну України. Повітряні кульки, як символ миру та любові, ведучі роздали учням на щасливу долю.
С.А. ВОЛОШКІН,директор СБК.