Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Охорона праці – очима дітей

f_04.jpg

Минулого тижня в Кам’янсько-Дніпровської ООШ№3 відбулася зустріч заступника начальника відділу нагляду об’єктів підвищеної безпеки головного управління Держпраці в Запорізькій області Сергія Володимировича Калабухов та інженера охорони праці Кам’янсько-Дніпровського управління газового господарства Олега Володимировича Норця з учнями 9-х та 5-х класів .
Сергій Володимирович розповів учням, що охорона праці - це комплекс заходів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини, на процес трудової діяльності, про те, що в кожній галузі діють свої правила, хай то правила охорони праці на автомобільному транспорті, правила охорони праці в сільськогосподарському виробництві, в тому числі і правила безпеки системи газопостачання та інші.
З метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2016 році Головне управління Держпраці у Запорізькій області оголосило конкурс дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей” . До речі, Всесвітнім днем охорони праці Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня. З умовами щодо участі у конкурсі дитячого малюнка можна ознайомитися на сайті Головного управ-ління Держпраці у Запорізькій області. 
С.В. Калабухов розповів про умови конкурсу та запросив учнів школи взяти участь у цьому конкурсі. У свою чергу, О.В. Норець зазначив, що і раніше учні шкіл району брали участь у цьому конкурсі, який проводиться щорічно і навіть були нагороджені.
НД-інфо