Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Зі сплаву мертвих і живих кувалась Перемога»

f_08.jpg

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право, закони супроводжують людину все її життя.
Саме тому в рамках взаємодії районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з кримінально-виконавчою інспекцією, з відділом культури Кам’янсько-Дніпровської РДА, благочинням Кам'янсько-Дніпровського округу, під гаслом «Зі сплаву мертвих і живих кувалась Перемога» 10.02.2016 року було проведено захід із молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Захід було проведено на базі Кам'янсько-Дніпровського історико-археологічного музею з приводу святкування 72 річниці з дня визволення Кам’янсько-Дніпровського району від німецько-фашистських загарбників.
На початку зустрічі Людмила Пет-рівна Куницька - директор Кам'янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ознайомила всіх присутніх з метою заходу, розповіла, наскільки важливо шанувати пам'ять про воїнів-визволителів, воїнів-захисників рідної землі, особливо в сьогоднішній час, коли для нашої країни настало нове випробування. Наголосила на тому, що якщо людина знає історію своєї Батьківщини, тим самим вона виховує у собі любов та повагу до рідної землі. З наступним словом виступили працівники музею під керівництвом Ольги Іванівни Котової - директора історико-архіологічного музею. Вони висвітлювали тему війни, незламний дух солдат, бойові дії, визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників, про учасників – тих, хто залишився жити і тих, хто залишився в пам’яті, після війни. Провідний спе-ціаліст Центру – Інна Пархоменко розкрила присутнім тему конфлікту, бо це є актуальністю сьогодення. Розповіла про види та наслідки конфліктних ситуацій, до чого вони можуть призводити. Навела різноманітні приклади життєвих конфліктних ситуацій, наголосивши на тому, що у даному випадку конфлікт призвів до війни цілих народів.
Благочинний Кам'янсько-Дніпровського округу, настоятель Храму «Різдва Пресвятої Богородиці» Отець Олег, розповів про Запорізьке козацтво та акцентував увагу на надзвичайній важливості свята визволення району для жителів нашого міста, підкресливши усі аспекти духовності та моралі. Закликав молодь обирати правильний шлях, бути поважною та розсудливою людиною, а також відмітив значимість людини жити так, щоб не було конфліктів, адже це є запорукою моралі.
Насамкінець Людмила Петрівна Куницька зазначила, що основна мета роботи із даною категорією – ознайомити з історією свого міста, сформувати духовні якості у всіх присутніх, бо історія, так як і релігія, і культура, є базовою цінністю кожного народу. Та, насамперед: допомогти усвідомити і визначити зроблені умовно засудженими помилки, визначити суть проблем, які стоять перед ними, знайти шляхи та методи їх подолання. А найголовніше – пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє.
Метою заходу було виховання в молоді поваги до героїчних подвигів співвітчизників, вшанування пам'яті тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни; показ всієї жорстокості, з якою знищувався наш народ; формування патріотичних почуттів, гордості за старше покоління, сприяння пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.
Від себе ми маємо сказати наступне: «Ми завжди будемо пишатись нашим краєм і навічно запам’ятаємо тих, хто подарував нам вільне життя!».
Інна ПАРХОМЕНКО, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи РЦСССДМ