Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Великознам’янці відсвяткували день визволення села

f_02.jpg

6 лютого Велика Знам’янка відсвяткувала 72-у річницю визволення села від німецько-фашистських загарбників.
Час лине дуже швидко і, на жаль, його неможливо зупинити. З висоти погляду тисячоліть, з точки зору історії 72 роки – це можливо і мить, яка нічого не значить. Але для нас, звичайних людей, це ціла епоха, це життя декількох поколінь.

Заходи, присвячені 72-й річниці визволення села, розпочав батюшка Анатолій поминальним молебнем по загиблим в ті нелегкі для нашої країни часи. Потім до підніжжя пам’ятника голова Велико-знам’янської сільської ради А.К. Кондратенко та заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради В.П. Колесник поклали вінок, а діти і присутні односельці поклали квіти.
Після цього всіх запросили на урочистий концерт.
Молоді та активні ведучі після хвилини мовчання запросили піднятися на сцену сільського голову А.К. Кондратенка, заступника голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради В.П. Колесник, голову Великознам’янської ветеранської організації Олександру Федорівну Деєву, які теплими та щирими словами привітали ветеранів війни та всіх присутніх у залі. Також не забули згадати тих ветеранів, які вже не з нами.
Під час привітання сільський голова А.К. Кондратенко та заступник голови районної ради В.П. Колесник грамотами та цінними подарунками привітали з 80-річчям В.Є. Іванова та Т.М. Веретеніну.
А далі усі присутні насолоджувались урочистим концертом, в якому брали участь: вокальна група «Колорит», танцювальний колектив «Ілтанс», сольні виступи Галини Миколаївни Боренко, Ніни Анатоліївни Федорук, Любов Федорівни Бабушок, Анжели Павлівни Полякової, Катерини Ягупової, Альони Нєшиної, Катерини Бородіної. Глядачі віддячили їм теплими і дружніми оплесками.
Від усіх присутніх, від ветеранів та від себе особисто висловлюємо подяку депутатському корпусу, сільському голові А.К. Кондратенку, депутату обласної ради В.В. Антоненку, заступнику сільського голови Ю.І. Захарову, директору СБК «Знам’янський» С.А. Волошкіну, завідуючій КДНЗ (я/с) «Берізка» О.А. Тарасовій, директору ТОВ «Фрідом Фарм Бекон» О.С. Похваленку, директору ССТ «Кам’янсько-Дніпровський хлібокомбінат» О.І. Яшнікову за небайдуже ставлення до потреб ветеранів війни.

З повагою та подякою,
О.Ф. ДЕЄВА, голова Великознам’янської ветеранської організації.