Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відзначили День визволення району

f_04.jpg

7 лютого біля Меморіалу Слави у м. Кам’янці-Дніпровській відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня визволення Кам’янсько-Дніпровського району від німецько-фашистських загарбників.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни прийшли голова районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, голова районної ради Геннадій Олененко, міський голова Андрій Дятлов, помічник народного депутата України В.В. Бандурова Олег Кошеленко, військовий комісар районного військового комісаріату Володимир Богачов, священик Миколай Кулина, представники трудових колективів, мешканці міста та району.
На знак шани та подяки полеглим у боротьбі за честь і свободу рідної землі були покладені квіти до Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників та усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.
Вітаючи ветеранів району зі святом, керівники району і гості подякували ветеранам за мужність, проявлену ними у бойових діях та важку працю у повоєнні часи.
– Життя ветеранів – це школа виховання молоді, взірець патріотизму та любові до рідної землі, що є гідним прикладом для наслідування нинішнім поколінням захисників України. Ті уроки і той приклад, які молодь отримала від ветеранів, надихають їх боронити свою державу сьогодні, - відзначили вони у своїх промовах.
В цей день військовий комісар Кам’-янсько-Дніпровського району В. Богачов, не тільки поздоровив ветеранів та жителів району з таким значним днем, але й вручив нагороди воїнам-учасникам АТО, – нагрудний знак учасника АТО. Нагороди одержали: солдат Артем Юрійович Яковлев, старший солдат Олександр Володимирович Кириленко, солдат Анатолій Анатолійович Приходженко, капитан Геннадій Вікторович Іголкін, матрос Іван Валерійович Кузьмін, молодший сержант Анатолій Леонідович Гончаров, старший солдат Олександр Григорович Пелюшенко, солдат Ігорь Вікторович Проценко, старший солдат Микола Олексійович Соколов, молодший сержант Василь Леонідович Белогуров.
Наприкінці заходу з патріотичною піснею виступив перед присутніми Євгеній Чєрних, соліст районного Будинку культури. Завершилися урочистості виконанням Гімну України.

Н-Д інфо