Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Є така професія - захисник Вітчизни

f_05.jpg

Першого лютого 2016 року в приміщенні РДА працівниками районного центра зайнятості та за участі військового комісара районного військового комісаріату В.В. Богачова, завідуючою сектору мобілізаційної, оборонної роботи апарату РДА А.М. Авдєєвою проведено профорієнтаційний семінар для безробітних: «Військова служба за контрактом-робота для справжніх чоловіків».
Мета заходу – підбір військово-службовців для військової служби  за контрактом у Збройних силах та Національній гвардії України в рамках співпраці з Кам’янсько-Дніпровським районним  військовим комісаріатом. 
На ярмарок були запрошені тимчасово незайняті особи, які перебувають на обліку у районному  центрі зайнятості, які за віком та станом здоров’я мають можливість  служити у Збройних силах України  за контрактом, у т.ч. громадяни, які брали участь в антитерористичній операції в зоні  АТО.
Військовий комісар районного військового комісаріату Володимир Володимирович Богачов інформував про умови служби за контрактом, матеріальне та технічне забезпечення військовослужбовців в  умовах проходження військової служби; про законодавчу базу, що регламентує призов військовослужбовців на  військову службу за контрактом.
- Військові підрозділи комплектуються особами рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають  необхідну професійну і психологічну підготовку, виключно на добровільній основі за основними або спорідненими спеціальностями -  наголосив військовий комісар.
По закінченню заходу всіх бажаючих, кого зацікавила пропозиція роботи, запросили до районного військового комісаріату. Між районною службою зайнятості та військовим комісаріатом узгоджені пропозиції щодо подальшої співпраці, метою якої буде якісне та ефективне комплектування військових частин кадрами.
НД-інфо