Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Поспілкувались та взяли на контроль деякі питання

f_02.jpg

Заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Валентин Колесник провів виїзний прийом громадян в Великознам’янській сільській раді. На прийомі був присутній голова сільської ради Анатолій Кондратенко.
Спочатку Валентин Колесник обговорив з головою сільради Анатолієм Кондратенко низку питань, які потребують негайного вирішення, а особливо питання підтоплення території села грунтовими водами. За виділені у 2015 році кошти були придбані матеріали і зараз ведуться роботи в цьому напрямку, які плануються завершити до кінця лютого цього року.
На прийом до заступника голови районної ради прийшло чотири мешканці села і всі питання, які вони піднімали, стосувались медичного обслуговування населення села Велика Знам’янка та всього району в цілому.
Дуже непокоїть людей той факт, що при такому поширенні захворювання на грип та застуду в селі є тільки один лікар, який не взмозі обслуговувати велику кількість хворих. Висловлювали бажання мати також в своїй медамбулаторії врача-дерматолога.
Багато нарікань поступило від сельчан на адресу центральної районної лікарні, де практично не працює лабораторія, а всі аналізи люди змушені здавати в «Діасервісі» на платній основі, як і УЗІ.
Є.П. Рижко підняла питання відсутності в районі дитячого стоматолога, так як інші стоматологи не обслуговують дітей віком до 12-14 років. Голова ветеранської організації села Велика Знам’янка О.Ф. Дєєва дуже занепокоєна тим, що в нашому районі мало уваги приділяється боротьбі з туберкульозом.
Була і приємна пропозиція. Олександра Федорівна Дєєва, голова ветеранської організації села, запропонувала керівникам району нагородити грамотою Тамілу Миколаївну Веретеніну, почесну жительку села Велика Знам’янка у зв’язку з її 80-річчям.
Загалом прийом пройшов плідно і всі підняті питання взяті на контроль для їх подальшого вирішення.
НД-інфо