Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


На часі – об’єднання територіальних громад

f_03.jpg

Тільки сильна, спроможна громада з достатньою економічною активністю на власній території, з ініціативними, працьовитими людьми забезпечить гідний рівень життя населення, обере пріоритети розвитку і фінансуватиме освіту, охорону правопорядку, медицину, дороги.
Голова районної державної адміністрації В.В. Свєшніков провів нараду з питання реалізації в нашому районі Закону України „Про добровільне об’-єднання територіальних громад”. На виконання ст. 9 цього Закону держава має здійснювати інформаційно-просвітницьку, організаційну, методичну та фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад, зокрема місцеві державні адміністрації мають забезпечувати організаційну підтримку та інформаційно-просвітницьке сприяння добровільному об’-єднанню територіальних громад. Голова зобов’язав відповідальних за це питання осіб активізувати роботу щодо об’єднання громад.
Що таке спроможна громада? Це та територіальна громада села (селища, міста), яка може самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства. Це включає в себе і фінансову спроможність, і кваліфікованих та відповідальних працівників органів місцевого самоврядування.
НД-інфо