Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День спілкування з жителями села Водяне

F_02.jpg

Голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Олененко провів виїзний прийом громадян в Водянській сільській раді. На прийомі були присутні голова сільської ради Віктор Єрмаков та депутат Запорізької обласної ради Володимир Тарасов.
До початку прийому Геннадій Олененко обговорив з головою сільради Віктором Єрмаковим низку питань, які потребують негайного вирішення.
Зокрема, одне з самих важливих питань - це підтоплення території села грунтовими водами. На ці цілі в 2015 році громаді були виділені кошти для часткового вирішення проблеми. За ці кошти були придбані матеріали, які знаходяться на території участка захисних споруд і вирішується питання підрядної організації, яка буде займатися цими роботами.
- Становище в селі катастрофічне, - резюміровав голова села,- але роботу треба виконувати терміново, тому що дамба підтікає і руйнується. Ця робота займе багато часу.
Також обговорили питання, стосовно включення в план реконструкції на 2016 рік тих об’єктів інфраструктури села, які потребують ремонту, для того щоб по можливості одержати фінансування на ці потреби.
В селі добре вирішене питання освітлення території і голова райради запропонував громаді поділитися досвідом роботи в цьому питанні, а також в питанні утилізації сміття.
Говорили вони також і про роботу соціальної сфери села, про вирубку лісонасаджень, про ремонт доріг, а також і про культурний відпочинок підростаючого покоління. Віктор Єрмаков продемонстрував голові райради макет реконструкції площі, де в селі будуть проводитись культурні заходи та відпочивати жителі села. Цей макет підготував уроженець села Водяне, художник-митець Василь Живогляд.
На прийом до голови прийшло два жителі села. З питання життєдіяльності в тридцятикілометровій зоні від Запорізької АЕС В. Біліцький, який схвильований, що не ведеться роз’яснювальної роботи населенню, ні в селі, ні в місцевих засобах інформації, та жителька села Л. Сушко, щоб вирішити питання щодо розмежування земельної ділянки, яка знаходиться в її власності, і на теперішній час це питання із-за конфлікту між сусідами не може вирішитись.
Прийом пройшов плідно і всі підняті питання взяті на контроль головою райради Геннадієм Олененко.
НД-інфо