Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Нас чекають нові назви вулиць ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА КАМ’ЯНКА – ДНІПРОВСЬКА!

f_03.jpg

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-со-ціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у грудні минулого року у приміщенні міськвиконкому було проведено розширену нараду з головами квартальних та домових комітетів міста Кам’янка – Дніпровська.
На нараді було доведено зміст вищевказаного Закону, методику його виконання, а також перелік вулиць та провулків міста, назви яких підлягають під обмеження, визначені законом.
Роботу голів квартальних та домових комітетів було спрямовано на проведення обговорення серед мешканців відповідних територій виконання даного закону, з метою отримання пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків міста.
На сьогоднішній день до виконкому міської ради надійшли пропозиції від голів квартальних комітетів, після обговорення з населенням, на перейменування вулиць:
Червоноармійська – на вулицю Вишнева;
60 років Жовтня – на вулицю Молодіжна;
Усачова – на вулицю Каховська;
Йожикова – на вулицю Каштанова;
Пропонуємо всім жителям міста долучитися до обговорення цього питання. Свої думки, пропозиції та побажання просимо направляти до 05 лютого поточного року до Кам’янсько – Дніпровської міської ради на адресу: м. Кам’-янка – Дніпровська, вул. Усачова,98, або на електронну адресу .
Також свої пропозиції можна залишати головам квартальних та домових комітетів для узагальнення.
З повагою, А.В. ДЯТЛОВ, міський голова