Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


2016 стане роком наведення порядку в земельних стосунках між місцевою владою та населенням

На початку цієї робочої неділі під головуванням голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадія Олененко відбувся «Круглий стіл», в засіданні якого прийняли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, його перший заступник Ірина Зикова, начальник управління агропромислового комплексу району Костянтин Рибальченко, Ольга Анатоліївна Лісогор, інженер з охорони і захисту лісу, виконуюча обов’язки головного лісничого, представники прокуратури, поліції , фермери, керівники сільгосппідприємств. Засідання проходило з приводу збереження лісів на землях Кам’янсько-Дніпровського району, зелених насаджень, лісосмуг на землях сільгосппризначення. До відома присутніх голова районної ради доніс підсумки наради, яка пройшла в облдержадміністрації.
Справа в тому, що наприкінці минулого року, під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада з головами райдержадміністрацій, районних та селищних рад області щодо розв’язання проблемних питань надання в оренду земель сільськогосподарського призначення. Він наголосив на необхідності проведення повної ревізії землі в кожному районі, так як це вже зроблено в Бердянському районі.
Аби більше не повертатися до питань лісосмуг, зрошувальних каналів та оренди паїв, пріоритет у отриманні та переоформленні землі буде надаватися місцевим аграріям, які сьогодні наповнюють бюджет району та розвивають наш край.
Окремо розглядались конструктивні питання охорони меліоративних комплексів та лісосмуг. За пропозицією Департаменту АПР віднині стежити за деревами повинні будуть сільгоспвиробники. Адже лісосмуги є складовою єдиного технологічного комплексу і, незалежно від юридично оформлених на них прав, виконують захисну функцію орендованих полів.
НД-інфо