Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Масове спилювання дерев ... Це проблема!

f_04.jpg

Напередодні Різдвяних свят заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Валентин Колесник зустрівся з директором державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» Олексієм Ільницьким. Заступника голови цікавило, як живе і працює колектив лісництва в настільки нелегкий час, які заходи виконують з контролю за несанкціонованою вирубкою лісів, лісопосадок, і яку думку має директор з цієї проблеми?
Олексій Іванович розповів про роботу рейдових бригад, про законодавчі колізії, які не дають можливості покарати порушника, про те, що їхнє завдання охороняти державний фонд, а ось лісопосадки - це проблема.
На думку А. Ільницького, лісопосадки повинні бути закріплені за конкретними власниками полів або орендарями, а рейди проводити спільно з правоохоронними органами.
Лісництво контролює не тільки вирубку дерев, але і веде контроль за полюванням, вибіркою землі в теплиці. На сьогодні складено 15 протоколів, з них близько 10 - за мисливські порушення. Розповів керівник підприємства і про інші проблеми, які є у підприємства. Цього року з бюджету на всю галузь України заплановано виділити трохи більше 120 мільйонів гривень, а на утримання тільки нашого лісництва потрібно більше 2 мільйонів. Через урізане фінансування вже торік було висаджено всього зелених насаджень на 70 гектарах (для порівняння: у 2013 році висадили на 300 гектарах).
НД- інфо