Главная


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Сесія проголосувала за районний бюджет

f_01.jpg

25 грудня відбулася друга сесія Кам’янсько-Дніпровської районної ради сьомого скликання. Головував на сесії Геннадій Андрійович Олененко, голова районної ради. До робочої президії були запрошені Ірина Федорівна Зикова, перший заступник голови районної державної адміністрації та Валентин Петрович Колесник, заступник голови районної ради.

Було винесено на порядок денний більш 20 питань, серед яких: регламент роботи районної ради сьомого скликання, затвердження Порядку надання орендарям згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району та звіт районної ради щодо здійснення районною радою державної регуляторної політики у 2015 році. Про це доповідала головний спеціаліст - юристконсульт організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Світлана Василівна Сущенко.
Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на 2016 рік, та про встановлення грошової норми харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах на 2016 рік доповідав Сергій Григорович Танько, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Про районний бюджет на 2016 рік, про внесення змін до бюджетних призначень доповідала Ірина Леонтьєвна Каліновська, а про план роботи Кам’янсько-Дніпровської районної ради на І півріччя 2016 року доповідала начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Олександрівна Коннова.
Слід відмітити, що на початку сесії на голосування були винесені додаткові питання щодо порядку денного другої сесії районної ради сьомого скликання, у зв’язку з невідкладністю тер-мінового розгляду питань, беручи до уваги листи - клопотання управління соціального захисту населення Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації, комунального закладу “Кам’янсько-Дніпровська районна ДЮСШ «Колос», рекомендації постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів, з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та зв’язку, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Кам’янсько-Дніпровської районної ради, а саме: Про затвердження районної Програми соціального захисту населення району на 2016-2019 роки; Про звіт щодо виконання районної Програми соціальної підтримки ветеранів, інвалідів та інших малозабезпечених громадян на 2015-2019 роки; Про звіт щодо виконання районної Програми соціального захисту населення району на 2015 рік; Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Агросервіс-Кам’янка» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області; Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Редакція газети «Новини дня»» та ін. В обговорені нагальних питань депутати райради приймали активну участь.
Більш детально про роботу сесії та її рішення читайте у наступних номерах газети.
НД-інфо