Главная


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


До уваги пенсіонерів!

З 29 грудня Пенсійний фонд України розпочинає виплату пенсій за січень 2016 року.
Пенсійний фонд України розпочинає фінансування січневих пенсій в грудні поточного року. На зазначені цілі по району буде спрямовано 8,5 млн.грн.

Порядок виплати встановлено наступним чином:
Пенсіонерам, які одержують пенсії через установи банків з встановленими датами виплати з 4 по 23 число включно, пенсії будуть зараховані на їх банківські рахунки у період з 29 по 31 грудня поточного року. Для пенсіонерів, у яких датами виплати через банківські установи визначено 24 та 25 число, виплату пенсій за січень 2016 року буде забезпечено у встановлені дати виплати у січні, тобто 24 та 25 числа відповідно.
Для одержувачів пенсій через установи поштового зв’язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитись з 29 по 31 грудня. Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримають кошти у грудні, виплата буде проведена з 5 січня 2016 року. Пенсіонерам з датами виплати з 9 по 25 січня пенсії будуть виплачені за звичайним графіком.
З усіх питань працює гаряча телефонна лінія управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі за номером 2 –18 –15.