Главная


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Влада на місцях повинна бути прозорою, ефективною і відповідальною – Форум депутатів місцевих рад партії «БПП «Солідарність»

f_01.jpg

Втілення реформи децентралізації та творення нової якості місцевої влади стане головним завданням для депутатів рад усіх рівнів. Про це говорили учасники Форуму депутатів місцевих рад партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який відбувся у Києві за участю президента Петра Порошенка.
На Форум прибули понад три із половиною тисячі представників місцевих органів влади з усієї України, зокрема і з Запорізького регіону.
- На цих місцевих виборах українці підтвердили довіру до нашої партії як Президентської політичної сили. Ми отримали практично такий же результат, як і на минулорічних парламентських виборах. Скажу відверто: якщо під час військової агресії і дуже непростих реформ партія влади отримує такий результат – це означає, що на вас покладається надзвичайно висока відповідальність, – звернувся до учасників Форуму народний депутат Ігор Кононенко.
Представляючи команду міських голів, зокрема мера Мелітополя Сергія Мінько, очільник Києва Віталій Кличко зауважив, що представники політичної сили йшли на вибори під гаслом реальних справ. Так, керманич Мелітополя зробив прозорими всі закупки з бюджету.
Країна очікує від депутатського корпусу відповідальної роботи і консолідації зусиль, вважає лідер парламентської фракції «БПП» Юрій Луценко.
- Від імені парламентської фракції скажу: ми не ваші старші брати, ми ваші партнери. Ми готові допомагати вам у будівництві єдиної європейської України. Партійне керівництво не може приїхати у кожен населений пункт, але кожен наш депутат може додзвонитися до народного депутата свого округу і вирішити проблему. Будь-який момент, де ми можемо виступати командою, може бути використано. Команда – це не тільки спільні дії до виборів. Командність проявляється після виборів. Ця аудиторія має співпрацювати від найнижчої ланки – села, до столиці, для того, щоб запропоновані Президентом зміни відбулися для кожного українця, – переконаний Луценко.
Угода про асоціацію з ЄС є стратегічним документом для реформування країни, а головними завданнями на наступний рік є забезпечення результативної боротьби з корупцією та досягнення стійкого миру на Донбасі, – наголосив у своєму виступі Президент України Петро Порошенко. Для цього важливо, щоб Верховна Рада затвердила конституційні зміни щодо судової реформи та децентралізації.
- Наступного року кожен українець, і ви маєте в цьому переконатися, має відчути, що інфраструктура, яку ми так дбайливо створювали в 2015 році, ефективна і почала нарешті приносити результат, і цей час був витрачений недаремно, – заявив Петро Порошенко під час промови на форумі.
Президент відзначив, що відсутність реальних, видимих результатів у боротьбі з корупцією призводить до того, що люди ще не відчувають результатів реформ, і високими є протестні настрої. «Гучні арешти й відставки лише на початку викликали ейфорію у суспільстві. Тепер цього замало, люди вимагають суворих вироків, а не просто затримань, та дієвих механізмів запобігання корупційним діям», – наголосив Петро Порошенко.
Він побажав всім присутнім – депутатам місцевих рад від БПП – не стати клієнтами Національного антикорупційного бюро. «Ніхто не захистить, ніяких парасольок над корупціонерами ми не дозволимо» – наголосив Глава держави.
Управління у справах преси та інформації