Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

f_06.jpg

На початку грудня, за ініціативи Microsoft Україна та Фонду BrainBasket відбувалася щорічна акція «Година коду» під час Всесвітнього тижня інформатики. Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 долучилася до заходу, в якому прийняли участь учні 3-А, 6-Б, 7-Б класів (вчитель М.М. Баклажова).
Діти на протязі години в освітньо-інтерактивному форматі, який був забезпечений навчальними додатками від Code.org спільно з Microsoft – у цікавих та актуальних для наших дітей інтерфейсах – «Майнкрафт/MINECRAFT Hour of Code» і «Зоряні війни/ Star Wars: Build a Galaxy with Code» навчалися кодуванню, писали програми в зручній доступній ігровій формі.
Головна мета проведення заходу в школі – надихнути учнів на вивчення комп’ютерних наук. Адже у сучасному світі саме сфера ІТ-професій, знання і навики програмування стають головною конкурентною перевагою для наших дітей. Яке б заняття і напрям учні нашої школи не вибрали в дорослому житті (бізнес або роботу за професією), можливість домогтися успіху в XXI столітті багато в чому залежить від розуміння того, як влаштовані і працюють високотехнологічні пристрої і програми.
Всі учасники “Години коду” отримали іменні сертифікати про участь в міжнародному заході.
М.М. БАКЛАЖОВА, вчитель інформатики