Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тиждень толерантності

Толерантність – це поступливість, це активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства. Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві.
«Людина може обійтись без багатьох речей, але не без іншої людини»,- сказав один учений.
Іноді риси характеру друга чи подруги вас нервують, іноді – навпаки, вам допомагають прийняти певне рішення. І, незважаючи на відмінності у характерах, ви є друзями, вам цікаво разом. Тому ж терпимість, толерантність потрібно проявляти до всіх. Щоб досягти успіху в житті, не витрачаючи сил на конфлікти, «побутові війни», доцільно сформувати в собі толерантність як рису характеру. Скажімо самі собі: «Я толерантна особистість…» Саме під цим гаслом з 23 по 27 листопада в Кам’янсько- Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 був проведений тиждень толерантності. Розпочався тиждень з акції – «відкритий мікрофон», де учні – волонтери провели опитування серед школярів: «Що для тебе означає бути толерантним». В результаті опитування було виявлено, що бути толерантним означає бути добрим, ввічливим, поважати інших, бути
вихованим, вміти приймати правильні рішення у складних ситуаціях.
Виставку літератури «Будь толерантним» та висловів відомих людей про
толерантність підготувала бібліотекар школи Алла Вікторівна Рак. Педагог-організатор Тетяна Григорівна Хижняк провела серед учнів 10 класів
виховний захід (круглий стіл) «Щастя – це довіра», а заступник директора по виховній роботі Юлія Сергіївна Різниченко підготувала і провела виховний захід (змагання) «Моя дружная семейка» серед дітей початкової ланки та їх батьків. Класні керівники 5-11 класів на класних годинах поговорили з дітьми про дружбу, відвертість, повагу.
Учні 10, 11 класів Анастасія Краснощок, Марія Білоножко, Єлизавета Духова, Олександр Борисенко провели в ігровій формі серед учнів 1-4 класів заходи: «Привітання в різних країнах», «Колір толерантності», «Добро в долонях», «Побажання школі» тощо. В роботах учнів звучали такі вислови: «школі – миру, щастя, процвітання», «школа – сім я», «моя рідна школа».
Протягом тижня психологом школи проведені тренінгові заняття про дружбу. Діяла пошта для психолога, де учні мали змогу розповісти про проблеми та радості власного життя.
Тиждень толерантності пройшов творчо, активно та яскраво.
Ірина КУРАНОВА,
психолог Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3