Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Волонтери за покликом серця

Кожен з нас колись був на місці волонтера, допомагав іншим, піклувався про ближнього і все це за добре слово, вдячний погляд. Можливо, тоді ми не усвідомлювали того, що комусь даємо надію і зміцнюємо віру в щирих і безкорисливих людей.

У перекладі з англійської слово volunteer означає доброволець, той, хто віддає свій час, натхнення, знання і сили іншим з власної волі. Волонтером може бути будь-яка людина, що бажає присвятити свій вільний час добровільній праці, розуміє проблеми оточуючих, має бажання допомогти, також волонтер це – добра, милосердна людина, яка володіє навичками спілкування.
У Кам’янсько-Дніпровській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 діє волонтерський загін. Членами цього загону є учні старших класів. А саме: Євген Дрок, Аліна П’ятигорець, Олександр Зєнько, Аліна Дорошенко, Олег Підгорський, Каріна Заяць, Дмитро Сидоренко, Анастасія Танько, Костянтин Різниченко.
Милосердя… Все частіше за останній час ми чуємо це слово, звертаємося до нього. Яким важливим і необхідним воно є у нашому житті. Чи вміємо ми співчувати біді свого ближнього? Чи завжди приходимо на допомогу тим, хто потрапив у нелегке становище? Чи завжди проявляємо людяність, доброзичливість, допомогу до тих, хто так цього потребує? Саме в поняттях співчуття, допомога, доброзичливість і криється наше милосердя.
Робота волонтерського загону Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 тісно пов’язана із загально- шкільними напрямками виховання: екологічним, національно-патріотичним та морально-етичним. Проводяться виховні години, тематичні лінійки, акції «Милосердя», «Від серця до серця», «З Луганщиною разом» та «Турбота», колективні та індивідуальні форми роботи. Протягом року члени загону проводять акції «Чисте подвір’я», «Чисте довкілля», «Знай, люби, бережи!» , приймають участь у конкурсах агітбригад та інших, під час яких учні прибирають територію школи, парку. Не забувають волонтери і про вчителів - пенсіонерів. Їх вітають з Днем вчителя, 8 Березня та запрошують на шкільні концерти з нагоди цих свят. А для учнів початкових класів традиційно готують та проводять Новорічні свята.
5 грудня пройшло святкування Міжнародного дня волонтерів. Кожного року волонтери в усьому світі відзначають цю подію. Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за безкорисливу працю на благо процвітання і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.
Загін волонтерів Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 в свою чергу щиро вдячний районному Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді і мешканцям міста Кам’янка-Дніпровська за вашу довіру та щедрість душі, за вашу підтримку в проведенні акції «Від серця до серця». Взявши участь в акції, ви показали приклад милосердя, шляхетності та благочинності. Щиро дякуємо вам за прагнення зробити здоров’я дітей в Україні кращим.
Юлія РІЗНИЧЕНКО,заступник директора з ВР