Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


В Кам’янсько-Дніпровському районі – новий начальник поліції

У зв’язку з реорганізацією української міліції наказом виконуючого обов’язки начальника головного управління національної поліції в Запорізькій області, генерала поліції Віктора Івановича Ольховського начальником Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції призначений підполковник поліції Андрій Миколайович Петренчук, який до цього часу працював на посаді начальника Енергодарського відділу міліції.

Нового керівника представив колективу заступник начальника головного управління національної поліції в Запорізькій області, начальник слідчого управління, полковник поліції Олександр Петрович Гребенніков, який зауважив, що у зв’язку з реорганізацією міліції на базі Кам’янсько-Дніпровського райвідділу міліції, створено районний відділ поліції, так званий кущовий відділ, в який входитиме Великобілозерське районне відділення поліції і Енергодарське відділення поліції.
Новопризначений керівник відділу поліції, виступаючи перед особовим складом, подякував за довіру і запевнив, що поліція виконуватиме свої обов’язки професійно та якісно, для того щоб повною мірою заслужити довіру населення.
Справка. Андрій Миколайович Петренчук пройшов тривалий шлях становлення як керівника. В 1992 році він розпочав свою трудову діяльність слюсарем-ремонтником. По 1994 рік служив у лавах Збройних Сил України, а з 1995 року працював міліціонером патрульно-постової служби. Після цього кар’єрний ріст пішов угору і в 2002 році Андрій Миколайович зайняв посаду старшого оперуповноваженого групи кримінальної міліції у справах неповнолітніх у Рівненської області. А вже в 2006 році призначений на посаду першого заступника начальника відділу, начальником кримінальної міліції Рівненського міського відділу УМВС в Рівненській області. З 2010 року працює на посаді начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Черкаській області. І з 2014 року свою трудову діяльність продовжує на посаді начальника Енергодарського міського відділу УМВС України в Запорізькій області.
Вл.інфо