Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Професійне зростання вчителя через формування інноваційного простору

29 вересня 2015 року на базі навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради відбулося розширене засідання заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів початкових класів Кам’янсько-Дніпровського району за темою: «Професійне зростання вчителя через формування інноваційного простору», метою якого було розвиток кожного вчителя як творчої особистості, озброєної інноваційними технологіями, залучення кожного педагога до опанування нових педагогічних технологій на засіданнях шкільного методичного об’єднання і районних циклових методичних комісіях, сприяння виявленню здібностей педагогів у груповій співпраці, навчання педагогів раціонально поєднувати інноваційні знання з їх практичним застосуванням у навчально-виховному процесі.

Районний захід розпочався виступом-привітанням з нагоди професійного свята від учнів 3-А класу - Макаренка Євгена, Максименко Анастасії та Фролової Валерії.
Засідання відкрила завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Кам’-янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Котляренко Світлана Василівна, яка розкрила питання: «Професійне зростання вчителя через формування інноваційного простору» і відмітила, що для сучасної школи потрібні висококваліфіковані педагоги, які постійно шукають найефективніші шляхи і засоби навчання, виховання й формування громадян, здатні сприяти духовному відродженню України. Наголосила, що не випадково місцем проведення засідання було обрано НВК. Вчителі початкових класів цієї школи завжди активно залучаються до участі у різноманітних методичних заходах, віртуальних конкурсах-фотооглядах, конкурсах-виставках. У квітні 2015 року творча група результативно прийняла участь у обласній віртуальній виставці «Освіта Запорізького краю-2015».
Заступник директора з навчально-виховної роботи Мінакова Людмила Михайлівна ознайомила вчителів району з результативністю діяльності творчої групи вчителів початкових класів НВК у віртуальних виставках, конкурсах, педагогічних читаннях. Людмила Михайлівна відмітила, що творчі вчителі НВК на практиці поєднують класичну методику з іннова-ційною діяльністю, формуючи інноваційний простір. Наші вчителі розуміють, що освітня інноваційна діяльність в початковій школі закладає основи інноваційної діяльності учнів у майбутньому. Члени творчої групи НВК детально ознайомили присутніх з підсумками своєї діяльності:
- Керівник творчої групи вчителів початкових класів Янько Віра Олександрівна розповіла про участь педагогів у обласній виставці “Освіта Запорізького краю-2015”, результатом якої було нагородження дипломами КЗ «ЗОІППО»ЗОР;
- Бізенкова Тетяна Архипівна виступила з питання «Здоров’язбережувальні технології навчання» та про участь у Всеукраїнському конкурсі відеоматеріалів “Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах”;
- Апілат Галина Миколаївна поділилася досвідом участі у районному етапі методичного фестивалю “Урок XXI сторіччя-2015»;
- Прозорова Лілія Валентинівна запропонувала відеоматеріали до Всеукраїнського конкурсу “Моральний вчинок-2015” (екопроект «Заміни лампи – збережи світ!»), за який учні 2-А класу були відзначені обласним журі.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Водянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О.Окатенка Буряк Людмила Федосіївна ознайомила з методичними рекомендаціями МОН України «Про вивчення базових дисциплін у 2015-2016 н.р. в початковій школі». Керівники районних циклових методичних комісій Савеленко Т.І., Живогляд Н.І., Сидельникова С.В., Коваленко Т.Г. надали методичні рекомендації вчителям початкових класів «Новації в навчально-виховному процесі у 1, 2, 3, 4 класах».
Даний семінар стимулював вчителів до постійного зростання професіоналізму педагогів, сприяв підвищенню рівня їх професійної компетентності.

Заступники директора з НВР
О.Б. ДЕХТЯРЬОВА, Л.М.МІНАКОВА