Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Від душі святкували нововодянці 96-ту річницю села

Теплого осіннього дня, 26 вересня, вже декілька років поспіль, День села відзначило одне із наймальовничіших сіл нашого району – Нововодяне.

Біля сільського Будинку культури на свято зібрались жителі села та гості. Свято у Нововодяному завжди проходить на високому рівні завдяки спільним зусиллям сільського голови Михайла Михайловича Черного, його помічників та місцевої громади.
Розпочав свято традиційно сільський голова Михайло Михайлович, який з теплими словами звернувся до своїх односельців:
- Дев’яносто шість років існує наше село, яке розпочало будуватись в 1919 році. І що ми досягли за цей час, всі ви знаєте і бачите. Село росте, розбудовується, і перспективи розвитку у нас є.
Тому в цей день я, як сільський голова, дякую всім,  хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наше село кращим.
Хочу всім побажати на майбутнє, щоб ви мали життя, достойне вашої праці, щоб весь ваш робочий потен-ціал на ваших присадибних ділянках був достойно оплачений. Бажаю вам, щоб ви не знали ніяких бід і горя, жили в достатку і хай надалі процвітає наше рідне село!
На свято до нововодянців завітали і гості. Голова районної ради Вадим Геннадійович Крамаренко щиро привітав громаду Нововодяного зі святом:
- Я радий вітати усіх зі святом – Днем села! Безумовно, мальовничий наш край, у якому живуть такі прекрасні люди. День народження села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.
Хочу висловити слова подяки сільській раді і депутатському корпусу, вашому голові Михайлу Михайловичу Чорному і депутату районної ради Мар’яні Юріївні Вакулі, тим людям, які працюють на благо села, піклуються про кожний прожитий день.
Нововодяне – село, славне своєю історією і людьми. Всім вам у цей день зичу гарного настрою, щастя, здоров’я, здійснення всіх мрій та радості у житті.
Голова районної ради також підтримав ініціативу Володимира Івановича Вайло посадити парк біля школи, а від себе особисто в подарунок пообіцяв кущі жасмину.
Вітання на адресу селян звучали і від заступника голови районної ради Мар’яни Юріївни Вакули, яка відмітила:
- День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день, кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості. Бажаю вам, щоб частіше лунав в селі дитячий сміх, а село було завжди молодим і квітучим. Квіти (для всіх вас) вручаю господині села, секретарю сільської ради Оксані Михайлівні Хоменко.
Як і годиться, під час офіційної частини, лунали не тільки офіційні привітання від почесних гостей, а й слова  пошани односельцям, які своєю працею і своїми талантами прославили рідну землю.
Особливо зворушливо звучали  вітання з вуст найменших жителів –вихованців місцевого дитячого до-шкільного закладу.
Окрасою кожного села є його люди, і керівництво села не оминуло увагою своїх односельців. У Нововодяному на днях зареєстрували свій шлюб Андрій та Марина Сушко, із чим їх щиро привітали у День села. Приймала вітання у День села родина Миколи Дмитровича та Тамари Миколаївни Даниленко, які у злагоді, любові та взаєморозумінні прожили разом 50 років. Подарунки молодята та золоті ювіляри одержали від директора приватного підприємства «Укр Лит Агро» Сергія Валерійовича Шарапова, а музичний подарунок від народного колективу «Червона калина». Тепло вітали на святі і батьків новонародженої донечки Григорія і Анну Горбань. Також приймала в цей день вітання від односельчан Анастасія Андріївна Піддубна, яка народилася 26 вересня. Подарунок вона одержала від фермерського господарства «Лидер» (керівник Оксана Володимирівна Бондаренко).
Після урочистостей розпочався святковий концерт. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельців. Море добрих спогадів та приємних почуттів залишили у серцях учасників свята виступи місцевого колективу «Червона калина». Зворушливо і колоритно виглядали танцювальні номери у вишиванках від учнів школи села.
Організатори свята не обійшли увагою і наймолодших учасників урочистостей, для яких цього святкового дня працювали  батути та були інші розваги.  А неподалік у двох великих казанах  варився смачний куліш, яким пригощали всіх бажаючих та гостей свята. 
Громада села на чолі із головою сільської ради зробили все можливе для того, щоб і жителі, і гості відчули неповторну атмосферу великої і дружної родини.
Ігри, танці, забави, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук - свято вдалося на славу. Отож усі жителі будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села.

Тетяна ПАЛАМАР