Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Урочисті заходи до Дня знань в рамках акції “Першокласник”

Усі ми колись були школярами, мабуть тому у кожної людини осіння пора асоціюється з початком нового навчального року. Тепер школярами є наші брати, сестри, діти, племінники, онуки. Тож свято першого вересня є актуальним завжди. Але особливим воно є для тих, хто вперше переступає шкільний поріг, для першокласників! А скільки клопоту, переживань і хвилювань у їх батьків: треба придбати необхідний одяг, взуття, канцелярське приладдя й обов’язково шкільний ранець. А ще було б непогано морально підготувати свою дитину до нового важливого етапу її життя. Саме з цією метою в останню неділю серпня батьки ведуть своїх дітей шкільного віку до місцевих храмів на благословення.
Тридцятого серпня 2015 року в храмі УПЦ Різдва Пресвятої Богородиці м. Кам’янки-Дніпровської та в храмі УПЦ на честь ікони Божої Матері «Знамення» села Велика Знам’янка відбулося урочисте проведення молебнів, присвячених початку нового шкільного року. Згідно районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми до святкування Дня знань та в рамках акції «Першокласник», було придбано 5 шкільних ранців за рахунок районного та обласного бюджету для дітей пільгових категорій. На дані заходи для вручення шкільних ранців спеціалістами Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ було запрошено 5 сімей, в яких виховуються діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, батьки яких приймають участь у АТО та які в поточному році йдуть до першого класу. Під час молебнів наставники храмів благословили школярів на успішне навчання та окропили їх святою водою. Після цього з Днем знань майбутніх першокласників та їх батьків привітали представники РЦСССДМ. У своєму виступі вони акцентували увагу на тому, що держава не залишає поза увагою сім’ї даної категорії, надає їм допомогу у вирішенні матеріальних проблем, а наймолодшим учасникам свята побажали здоров’я, удачі та успіхів у навчанні. Наступним етапом у проведенні заходів стало урочисте вручення дошкільнятам шкільних ранців.
Слід відмітити, що особливо пощастило першокласникам з сімей села Велика Знам’янка, які перебувають на обліку РЦСССДМ, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Завдяки активній життєвій позиції та благодійній діяльності настоятеля храма УПЦ ікони Божої Матері «Знамення» - отця Анатолія було зібрано кошти для придбання 32 портфелів та канцелярського приладдя. Після молебну діти-першокласники з цих родин теж мали можливість отримати шкільні ранці, а також зошити, альбоми, ручки, олівці та фарби.
Гості заходу залишились задоволені проведеним святом та отриманими подарунками, батьки майбутніх школярів висловили свою вдячність організаторам акції.
Світлана ШИЛОВА, начальник відділу
соціальної роботи Кам’ян-сько-Дніпровського
районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді