Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ВПУСТИ ПСИХОЛОГІЮ В СВОЄ СЕРЦЕ

Одним з головних завдань, що стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості учнів.
Вже стало доброю традицією проведення предметних тижнів, мета яких – поглиблення знань учнів, зацікавлення у вивченні навчальних предметів, сприяння розвитку здібностей, схильностей, інтересів кожної дитини.

Тиждень психології, який проводився 20-24 квітня в Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів , також зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. Завчасно була розроблена програма проведення заходів, кожному дню надана окрема тема: «Кожна людина - Всесвіт», «День спілкування», «День творчості», «Здоровим бути модно», «Колір моєї душі».
Тиждень психології було розпочато радіолінійкою, на якій учням були запропоновані різні психологічні конкурси, ігри, тренінгові заняття, години спілкування, анкетування, презентації, тестування, виставки-конкурси малюнків та плакатів.
Інформаційно-пізнавальний вісник «Шкільний психолог», підготовлений учнями 11-А класу, містив інформацію, що розширює і поглиблює знання учнів з психології, сприяє розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачує знання про внутрішній світ власної особистості людини та особистостей інших людей.
Також в понеділок проводився конкурс плакатів «Автопортрет класу» серед учнів 5-11 класів. Цей конкурс допоміг розкрити творчі здібності дітей, їх роботи вийшли дуже цікавими та різноманітними. І місце в конкурсі здобули учні 10-Б класу, ІІ місце – 6-Б класу, ІІІ місце - 7-А класу.
Виставку цікавої літератури з психології підготувала завідуюча бібліотекою школи Рак Алла Вікторівна.
У вівторок учні 7-А та 7-Б класів провели акцію «Подаруй посмішку», а також лотерею побажань «Моя школа», в рамках яких всі учні мали можливість висловити свої почуття, думки, дарувати посмішки вчителям, батькам та один одному.
Учні 9-А та 9-Б класів підготували психологічні вправи «Паркан думок», «Дерево бажань», а для учнів молодших класів провели казку-гру «Царівна Несміяна» та «Буратіно».
В середу, на початку дня, учні 10-А та 10-Б класів розпочали інтелектуальну гру «Слідопит», та обмінялися завданнями відносно історії школи. Протягом всього дня учні виконували поставлені завдання. Невід’ємними супутниками цієї гри стали активні обговорення питань з історії школи, швидкий пошук правильних відповідей на завдання, гарний настрій та дружні стосунки.
Серед учнів 8-А та 8-Б класів був проведений круглий стіл на тему: «Загадки психології». Інформація, підготовлена учнями в рамках цієї теми, була цікавою та змістовною.
Конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів відбувся під назвою «Тато, мама, я – щаслива сім’я!». В своїх малюнках діти розкрили свої думки, показали, яку важливу роль відіграє сім’я в житті кожної людини. В цьому конкурсі призові місця здобули: І місце Софія Бельська (1-А клас), ІІ місце – Андрій Скачков (3-А клас), ІІІ місце – Богдана Попова (4-А клас). Серед учнів 5-6 класів конкурс пройшов під назвою «Здоровим бути модно!». В цьому конкурсі перемогу здобули: І місце - Яна Дудко (6-А клас), ІІ місце – Ольга Сиротенко (6-А клас), ІІІ місце – Вікторія Вакуленко (6-Б клас). За проведення конкурсу відповідальними були учні 11-А класу.
В четвер учнями 8-А та 8-Б класу проводилися тренінгові заняття, анкетування, акція «Долонька» («Знайомтесь – це я!»).
За допомогою «Пошти Довіри» кожен учасник Тижня психології мав можливість в письмовій формі висловити свої побажання, враження та поради.
В п’ятницю продовжувалася робота з усвідомлення та вміння виявляти почуття доброти, поваги до оточуючих, дбайливого, доброзичливого ставлення до інших людей, вдосконалення навичок спілкування.
Завершальним заходом Тижня психології в школі стала акція «Коло доброти». Вчителі, учні та батьки, взявши один одного за руки, створили «живе» коло. Девіз акції: «Вчись, твори, перемагай. У твоїх руках майбутнє!».
Ірина КУРАНОВА, психолог школи

РЕАЛ ПЛАСТ