Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Робота існує для тих, хто її шукає

В складні часи сьогодення ще існують підприємства, які спроможні розширювати діяльність. Кам’янсько-Дніпровський районний центр зайнятості з радістю допомагає таким роботодавцям в укомплектуванні вакансій.

18 лютого 2015 року представник приватної фірми «Джеміні» та майже півсотні осіб, які шукають роботу, зустрілися в центрі зайнятості для отримання бажаної роботи та гідних працівників. «Джеміні» з давніх часів забезпечує роботою десятки мешканців міста Кам’янка-Дніпровська гідною роботою та заробітною платою. Сьогодні фірма планує розширення виробництва бляшанок та інших виробів з залізу та потребує верстатників та налагоджувальників устаткування.
Представник фірми Шульга Микола Федорович презентував продукцію та розповів присутнім про умови праці верстатників, етапи виробничого процесу, форму оплати праці, соціальні гарантії тощо. Люди ставили питання, заповнювали анкети. Бажаючі мали змогу поспілкуватися особисто з роботодавцем. Микола Федорович запросив всіх бажаючих особисто відвідати виробництво.
Є надія, що той, хто шукає роботу, спільними зусиллями знайде її.