Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


НЕ ПОГАСИТИ ПАМ’ЯТІ ВОГОНЬ

Все далі і далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам’ять про тих, хто, не задумуючись, віддав своє життя в ім’я Свободи. 6 лютого наше село відзначало 71-шу річницю визволення с. Водяне від німецько-фашистських загарбників.

Святкування цієї знаменної дати відбулось у Водянській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. № 2. У навчальному закладі були проведені виховні години молодшої, середньої, старшої ланки та загальношкільна лінійка «Не погасити пам’яті Вогонь».
До цього свята учні готувались старанно та сумлінно, оскільки розуміли усю значимість цієї події. Якнайкраще бажали передати переживання, силу волі та дух минулого покоління. І це їм вдалося.
Лінійка розпочалась з виступу учнів та перегляду відеоролику про початок Великої Вітчизняної війни та відео «Оборона Нікопольського плацдарму (осінь, 1943 рік)». Все частіше лунали прізвища та імена учасників Великої Вітчизняної війни села Водяне, фотографії яких були відображені на екрані. Це дало змогу познайомитись з кожним учасником війни нашого краю ближче. Учні розповідали про дійсно жахливі події минулого століття: відправлення людей на каторжні роботи до Німеччини, розстріли гітлерівцями односельців, знущання над партизанами, суворий режим комендантської години, тяжкі примусові роботи за селом на спорудженні окопів, траншей для ворога, будівництво моста через Дніпро. Загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.
В цей день учні-волонтери 10 – 11 класів завітали до учасників Великої Вітчизняної війни, які проживають на території мікрорайону школи.
Завершилось святкування 71-шої річниці визволення села Водяне мітингом та покладанням квітів до братської могили.
О. БЕРЕЗНЯК, вчитель історії Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.

РЕАЛ ПЛАСТ