Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Зустріч з талановитими земляками

В рамках навчальних екскурсій та навчальної практики в Дніпровській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшла яскрава зустріч учнів з талановитими земляками, майстрами народної творчості зі спеціальності «Гончари тради-ційної кераміки», членами національної спілки народного мистецтва України Євгенієм Миколайовичем та Юлією Юріївною Карамановими.

Затамувавши подих, слухали діти розповідь майстрів про історію гончарства, про роботу гончарів, про види гончарних виробів та їх використання. Дізналися, що таке «монетка» - маленький гончарний посуд для дітей. Не відводячи очей від гончарного кола, спостерігали діти, як з маленького шматочка глини народжуються вироби: горшик, тарілочка, пищік.
З нетерпінням всі чекали майстер – класу. Кожному хотілося доторкнутися до чарівної глини. Бажаючі спробували роботу гончара, і тоді стало зрозумілим – гончарство – не проста забава. Це – важка праця, поєднана з талантом.
Наприкінці зустрічі всі діти отримали сувеніри на пам’ять. Щиро бажаємо нашим землякам Євгенію Миколайовичу та Юлії Юріївні міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення.