Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ДИТИНСТВО ПОПРОЩАЛОСЯ З ВИПУСКНИКАМИ – ПОПЕРЕДУ ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Сьогодні, як ніколи, з трепетом в душі і перемішаними у серці радістю і сумом Катерина Василівна Івахіна переступила поріг рідної школи. Скільки ночей вона мріяла про цей день, день Останнього дзвоника своїх випускників!. Що скаже у дорогу, як переживе останні акорди дзвоника і зовсім недитячі погляди своїх вихованців, які перегорнуть останню сторінку своєї шкільної поеми. Ця мить наступила зовсім швидко, як здалося їй.

Звичайний шкільний дзвоник вишикував усіх учнів школи на шкільному майданчику. І ось нарешті вона виводить на лінійку 14 своїх найперших у своєму житті випускників.
І коли опинилася зі своїми вихованцями на почесному місці, Катерина Василівна з гордістю зрозуміла, що це в честь її випускників, їхніх батьків зібралися односельчани, вишикувалась школа, розділяючи з ними сум і радість.
Хвилюючись і радіючи за своїх випускників, дорослі і зрозумілі настанови у незвідане життя дали юнакам і дівчатам директор школи В. В. Воробйова та частий гість святкових заходів у цій школі голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради В. Г. Крамаренко.
- Сьогодні в кожній школі району, як і в цілому по Україні пролунає останній дзвоник, - звернувся до присутніх Вадим Геннадійович. - Для більшості з вас, дорогі учні, він сповістить про початок канікул. Тож бажаю вам добре відпочити, знайти нових друзів, набратися сил для підкорення нових вершин у наступному навчальному році.
А для випускників цей дзвоник пролунає востаннє, тому для вас і ваших батьків цей день сповнений особливого хвилювання. Сьогодні ви переступаєте поріг дорослого життя. Я впевнений, що школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. І кожен з вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.
Я бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє вашого рідного села, району та всієї України.
Бажаю вам впевненості у завтрашньому дні, здоров’я, добра й благополуччя!
З особливим хвилюванням зустріли присутні далекоглядні побажання батьків - Оксани Володимирівни та Ігоря Вікторовича Потапових. Благословення випускників школи настоятелем Свято-Михайлівського храму отцем Сергієм стало незмінною традицією на останній лінійці. І звичайно, нікого не залишили байдужими вишиті мамині рушники, якими ті пов’язували своїх дітей. Хвилювання випускників переповнило, коли на лінійці з’явилося Дитинство, котре сповістило, що винуватцям урочистості слід загадати найзаповітніші бажання. 14 різнокольорових гелевих кульок злетіло в небо, несучи на своїх крилах найзаповітніші мрії випускників.
Зі сльозами на очах, дякували випускники своїх батьків, вчителів, даючи останні настанови молодшим школярам.
І ось нарешті прозвучав передостанній акорд на цій урочистій лінійці.
Стримуючи сльози, з щемом у серці і нестриманою гордістю Катерина Василівна звернулася до своїх вихованців з простими теплими словами, які були водночас і побажаннями, і вітанням, і настановою.
Зичу долі доброї я вам,
Зоряних світанків,
Успіх хай насіє вам
Ніжних теплих ранків…
І нарешті пролунав останній дзвоник, з побажаннями везіння, добра, успіхів у подальшому житті випускникам школи і їхньому наставнику, батькам і вчителям школи.
Н.РОМАНЮК, заступник директора з виховної роботи
Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2