Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Шевченків «Кобзар» - для народу великий дар

«Кобзар» - найвеличніша, безсмертна українська книга усіх часів, книга, в якій – печаль і радість, відчай і непохитна віра в щасливе майбутнє. Тарас Шевченко своїм «Кобзарем» одним із перших гарантував вічність своєму народові, своїй мові, своїй культурі.

Шанують та люблять Тараса Шевченка батьки та учні Благовіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Про це свідчать їхня участь та перемога в шкільному конкурсі «Дитяча книжка – власними руками» (за творами Т.Г.Шевченка). В конкурсі прийняли участь учні 1-7 класів та їх батьки. Конкурсні роботи – це різнобарвні, друковані, мальовані, маленькі та великі за розміром, цікаві за змістом книжечки, в яких були твори Шевченка та ілюстрації до них.
Активну участь в шкільному конкурсі взяли наймолодші учні – наші першокласники. Вони разом з батьками на розгляд журі подали 12 робіт і більшість з них стали переможцями.
Цілеспрямованість, працелюбність, прагнення досягти мети – ось ті якості, що допомогли отримати перемогу таким учням:
Грібінюкова Тамара (1 клас), Зашинська Вікторія(1 клас), Хлань Вероніка (1 клас), Лень Діана (1 клас), Проценко Дмитро (1 клас), Білозеров Максим (1 клас), Михайличенко Наталія (4клас), Трунова Дарина (6 клас), Басараб Анастасія (6 клас), Рожко Марія (4 клас), Громова Ангеліна (4 клас), Кім Данило (7 клас).
Оксана МАСЛОВА, бібліотекар школи