Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ПТАХІВ!

Учні Заповітненської ЗОШ І-ІІІ ступенів не перший рік піклуються про птахів, починаючи з глибокої осені до ранньої весни. У річному плані виховної роботи нашої школи традиційно заплановані акції «Ми піклуємося про птахів» (виготовлення годівниць з природних матеріалів) , «Гостинець для пташки» та «Оселя для маленьких друзів».

І, підводячи підсумки цих акцій, ми констатуємо, що досягти своєї мети можливо. Наприклад, у цьому навчальному році, восени, проводячи акцію «Ми піклуємося про птахів», ми залучали учнів 2 – 11 класів до майстрування годівниць з дерева, пластмасових ємностей, паперової тари з-під молочних продуктів. І в результаті виявилося, що діти досить активно та сумлінно поставилися до цієї акції і змайстрували 16 годівничок, які були розвішені на території шкільного подвір’я та подаровані дитячому садку «Золота рибка». А після проведеної у лютому – березні акції «Оселя для маленьких друзів», учні нашої школи зробили ще й 16 шпаківень.
Про що говорять ці результати? Про небайдужість дітей до екології рідного краю, про готовність прийти на допомогу друзям нашим меншим. Це говорить про небайдужість батьків та вчителів до інтересів дітей.
Хочеться зі сторінок вашої газети подякувати учням 2 класу - Прожозі Марії , Романець Віталію, Тарасенко Богдану, Івахіну Кирилу, Соколову Андрію, Тихих Владиславу; учням 3 класу – Денисенко Ганні, Полегенькій Вікторії, Бондарю Миколі, Шульзі Альоні, Кутішевській Вікторії, Бєлкіній Олександрі,; учням 4 класу – Слюсар Софії, Стрельчук Ігорю; учням 5 класу – Розкошенко Данилу, Думі Анні, Гапоненко Інні та класному керівнику Батичко Віктору Миколайовичу; учням 6 класу – Тищенко Максиму, Стрельчук Богдану; учням 7 класу – Стельмах Анастасії, Думі Олександру, Лось Тетяні; учням 8 класу – Новік Андрію, Кіріну Данилу та класному керівнику Пискуновій Ользі Олексіївні; учням 10 класу – Крутю Євгену та Петашову Денису.
А також, дякуємо батькам та класним керівникам цих учнів за правильне екологічне виховання дітей та підтримку!

Анна ПУРІЙ, педагог – організатор Заповітненської ЗОШ І – ІІІ ступенів