Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Святкування 95-ї річниці Соборності України у НВК

З 15 по 21 січня у навчально-виховному комплексі «Дитячий садок- ЗОШ І-ІІІ ст.» проходили заходи до Дня Соборності та Свободи України. Так, 15 січня відбувся конкурс міні-творів серед учнів 5-11-х класів "Задзвонили срібні дзвони в Україні”. Учень 5-А класу Антон Фатєєв написав так: "В Україні проживає близько сорока шести мільйонів людей різних за національністю, віком, поглядами на життя, кольором волосся та очей. Але, незважаючи на всі ці відмінності, наш народ залишається єдиним цілим, бо нас об’єднує одна з наймилозвучніших мов світу, яка ллється наче пісня, наче тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, розкішні вінки із рути і барвінку. Ще нас об’єднує культура, традиції, музика, гордість за українських поетів та письменників, художників, винахідників та науковців. Але найбільше нас об’єднує любов до Батьківщини”.

З 16 по 20 січня на уроках історії в навчальному закладі проходили тематичні п’ятихвилинки до дня Соборності та Свободи "Українці в боротьбі за створення власної держави”.
В старших класах відбулася тематична класна година за темою "Моя Україна, демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою”, в ході якої учні висловили свої думки щодо консолідації українського народу.
На загальношкільній урочистій лінійці, присвяченій Дню Соборності та Свободи України ведучі цього заходу учень 9-А класу Владислав Василенко та учениця 10-Б класу Карина Янько нагадали школярам історію нашого народу, що сягає у глибину століть, згадали імена людей, які примножували і примножують славу нашої Батьківщини. Учні 1-А класу Євген Макаренко та Валерія Фролова, звертаючись до присутніх, наголосили, що бути українцем – гордість, а святкувати її Соборність – велика честь. Владислава Путівська, учениця 4-А класу та учні 5-А класу Карина Наход, Анастасія Івлєва, Вікторія Медведєва віршами привітали усіх присутніх з 95-ю річницею проголошення Соборності нашої Держави.
Мелодійними піснями звернулися до присутніх Карина Хачатурова та Дар’я Рукіна, адже з давніх-давен музика і пісня завжди об’єднували український народ.
З вітальним словом до молоді школи звернулася заступник голови районної державної адміністрації Ірина Зикова:
- Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі в той далекий 1919 рік не вдалося зберегти єдність і незалежність, Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.
Свято Соборності та Свободи нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Україна... Її майбутнє в ваших руках і саме від вас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою, - наголосила виступаюча.
Л. ПРОЗОРОВА

РЕАЛ ПЛАСТ