Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ДО БАБУСІ Й ДІДУСЯ ЗАВІТАЛА ОСІНЬ ЗОЛОТА

З хлібом-сіллю зустрічав директор Іванівського виховного закладу Володимир Володимирович Білий дорогих гостей свята - представників старшого покоління. Потім були ще «поважні гості»: з букетами квітів - підготовча група дитячого садка «Веселка» з вихователем Надією Олександрівною Гуржий і дружний колектив учнів 4 класу, який став вправним ведучим на святі разом зі своїм класним керівником Тетяною Михайлівною Жученко. Ранок, присвячений Дню людей похилого віку, розпочала малеча дитячого садка віршами про найрідніших у кожній сім’ї людей – бабусю й дідуся, а по закінченню виступу діти вручили їм квіти.

Різними були моменти свята: сумними, коли Валентина Пилипівна Льоткіна акапельно виконала пісню про маму, і веселими, коли народний колектив «Вербиченька» співав про «бабушек- старушек, у которых ушки на макушке». Щирими оплесками зустрічали присутні лагідну господиню свята – Осінь, в ролі якої виступила маленька Соня Дмитрюк, вихованка старшої групи дитячого садка. Євгенія Чмихал від імені батьків учнів 4 класу з хвилюванням говорила про роль мами в житті кожної людини. З великою пошаною подякували Наталя Хіміч , Ірина Коваленко та Юлія Охонько – матусі вихованців 4 класу - своїм рідним за любов до дітей та, особливо, до онуків. До сліз зворушив виступ Ольги Кирилівни Каменєвої, яка говорила про найсвяті-ше у житті – про матусю.
Свято дарувало присутнім і вірші про бабусю й дідуся, які майстерно декламували поважні четвертачки - Артем Агєшин, Саша Хіміч, Паша Чмихал, Назар Коваленко, Максим Вербицький та Діма Зеркаль, і пісні про осінь у виконанні Олі Федорової, Наталі Сопіної та Лєри Дмитренко. Зворушливо звучав діалог про сивину на материнських скронях у виконанні Миколи Гевяка. А скільки оплесків викликав романтичний вальс у виконанні юних танцюристів з 4 класу!
Ось так, переплітаючи веселе і сумне, проходив виховний захід, який організували і провели учні 4 класу разом і своїм класним керівником. Їм з радістю допомагали учасники «Вербиченьки»: В.П.Льоткіна, І.В.Єрмак, О.К.Камєнєва, Р.І.Шахматенко, С.Г.Авєріна, А.Б.Лукашенко, Н.В.Іванілова, які вже здружилися з малечею, бо неодноразово виступали на одній сцені з колективом артистів 4 класу на різноманітних сільських та шкільних святах.
У кінці теплого родинного свята з побажанням щасливої дороги у житті молоді і міцного здоров’я – старшому поколінню виступила голова сільської ради Любов Григорівна Рига. Вчителька- ветеран Іванівської школи, колишня заступник директора з навчальної роботи Раїса Кирилівна Нейчева закликала молодь сумлінно навчатися і з гордістю похвалилася, що має 4 онука та 4 онучки. Голова ради ветеранів села Іванівки Лідія Іванівна Кравченко привітала усіх з Днем людей похилого віку, подякувала Т.М.Жученко та дітям за організоване свято й пригостила малечу, як належить справжній бабусі, цукерками. Ну і як обійтися без гарячих пиріжків?! Смачними домашніми пиріжками, приправленими любов’ю і турботою, пригостила дітей бабуся Зінаїда Олексіївна Печерей.
На святі і сміялися, і плакали. У кінці усі бажаючі пригощалися духмяним караваєм, а «Вербиченька» оптимістично заспівала веселої пісні, аби всім присутнім онукам і бабусям з дідусями побажати здоров’я та щасливих сонячних днів!
О.ПЕНЬКОВА,
педагог-організатор Іванівського НВК