Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Моє село – прекрасне і чудове, і люди в нім величнії живуть!

Хто може розвіяти хмари в похмуру погоду та змусити пригріти сонце серед холодних осінніх днів? Як з’ясувалося, всі ці завдання під силу жителям Нововодяного. Адже навіть шквальний вітер, прогнозований синоптиками, не наважився перешкодити святкуванню 94-ї річниці з дня заснування цього села.

Тому минулими вихідними нововодянці святкували День села погожої днини, і здавалося, сама погода раді-ла цьому святу. Хоча, як зазначили його гості, напевно саме господарі попрохали таку погоду. А можливо, вищі сили, в знак подяки за самовіддану і плідну роботу селян-трударів самі зробила їм такий подарунок.
Та як би там не було, того дня сонечко було ясне, небо чисте, господарі привітними, а гості – на теплі слова та подарунки щедрими.
Святкову програму, вже тради-ційно, відкрив гурт «Червона калина» завзятою піснею про рідне село. Потім були щирі слова вдячності за натхненну працю від заступника голови районної ради Маріанни Вакули та першого заступника голови районної державної адміністрації Валерія Кучковського. Новодніпровський сільський голова Михайло Чорний по-родинному тепло привітав односельців зі спільним святом, а також нагородив почесними грамотами кращих з них.
А піднесений настрій та святкову атмосферу в цей день створювали артисти. Самі юні – творчий колектив «Ромашка» сільського дитячого садочка так відповідально поставилися до серйозного завдання - підготували вокальні вітальні листівки, що любо-дорого було дивитися на їх виступи. Та й їх наставники постаралися – підготували разом з малечею цікаві концертні номери. Учні школи також відзначилися – вокальні виступи, танцювальні постановки – все було яскраво і натхненно. Ну а потім і гості не осоромилися - вокальні колективи «Україночка» з Енергодару та «Джерело» з Водяного презентували свої музичні подарунки, які, судячи з бурхливих оплесків, нововодянцям припали до душі.
Як заведено на святкуванні, ві-тали цього дня найповажніших людей – довгожителів села: Марію Зиновіївну Живогляд, Єфросинію Іванівну Солом’яну та Анастасію Яківну Лебідь. А також наймолодшу мешканку села – Марію Лузанову, яка солодко спала в своїй колясочці, тож подарунок отримувала її мама Юлія.
З’ясувалося, що п’ятеро нововодянців святкують свій День народження саме в день заснування села, і їх не залишили без подарунків. Це братики Назар та Давид Концур, Оксана Петрівна Кузьмова, Віктор Григорович Савчук та Світлана Іванівна Хорошевська.
Ну, і як годиться, не уминули орга-нізатори свята своєю увагою Золоті пари, які цього року відзначають піввіковий ювілей сімейного життя. Катерина Іванівна та Григорій Сергійович Сахно, Ніна Миколаївна та Іван Васильович Савеленко, Іван Іванович та Євдокія Семенівна Чорні, отримали музичні вітання від творчих колективів та подарунки від сільської громади. Разом з ними привітали і цьогорічних молодят – Юлію та Олександра Дорошенків та взяли з них обіцянку, що вже найближчим часом їх родина поповниться та пообіцяли в такому разі їх маля подарунком не оминути.
Гуляло, веселилося село. На день його жителі відклали свої повсякденні клопоти щоб зустрітися, поспілкуватися, на підростаючу зміну помилуватися, та смаколиків, що виїзна торгівля організувала, поласувати – навариста каша, соковитий шашлик, духмяні чебуреки – кожен вибирав частування на свій смак.
Оксана ДЕНИСЕНКО.
Більше фото на нашому сайті www.novdja.zp.ua